Trečiadienį namuose Liepojos ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:0, 1:2, 0:1) nusileido šeštoje pozicijoje esančiai „HK Lida“ (53 tšk.) ekipai ir nutraukė keturių iš eilės pergalių seriją.

Dusyk į varžovų vartus smūgiavęs Povilas Verenis atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio trečio kėlinio pradžioje įvartį įmušė Ričardas Birzinis (48:26) ir šeimininkai pirmavo 3:1.

Per 29 pirmenybių rungtynes P. Verenis įmušė 9 įvarčius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 22 baudos minutes.

Gynėjas Nerijus Ališauskas šiame susitikime kartą smūgiavo į svečių vartus bei išvengė baudos minučių. Lietuvio sąskaitoje per 31 mačą - 5 rezultatyvūs perdavimai ir 45 baudos minutės.

Likusius įvarčius šeimininkams pelnė Ainaras Podzinis (10:16) ir Erikas Ševčenka (39:06).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Denisas Kirpičionokas (49:02 ir 52:38), po vieną - Konstantinas Lastoveckis (05:20) ir Aleksandras Zacharenka (61:01).

Atvirosiose Baltarusijos ledo ritulio pirmenybėse pirmauja Žlobino „Metalurg“ (92 tšk.) klubas, lenkiantis HK „Gomel“ (89 tšk.) bei Gardino „Neman“ (82 taškai) komandas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)