Du elektrėniškiai rungtynėse sugebėjo pasiekti po „hat –trick`ą“ (pelnyti po 3 įvarčius,- aut. past.) – tai padarė J.Steponaitis ir A.Židkovas.

Rungtynes nuo pirmos iki paskutinės minutės kontroliavo elektrėniškiai ir didesnės intrigos sukurti nepavyko.

„Mes žaidėme labai gerai, puikiai vykdėme trenerio planą, puikiai buvom pasiruošę šios savaitės rungtynėms. Labai džiaugiuosi, kad pavyko pelnyti tris įvarčius per vienas rungtynes, man tai pirmas kartas, kai atstovauju vyrų komandą. Žinoma, be komandos partnerių tai nebūtų pavykę padaryti“, - apie rungtynės kalbėjo tris įvarčius pelnęs Justas Steponaitis.

Gruodžio 27 dieną Elektrėnų „Energija“ komanda kviečia visus sirgalius į šventinį renginį Elektrėnų ledo rūmuose, kuriuose 17.30 val. draugiškose rungtynėse elektrėniškiai susitiks su viena stipriausių visų laikų Baltarusijos komandų Gardino „Neman“.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė:

1.Elektrėnų „Energija“7750048:1721
2.Vilniaus VNA6111317:286
3.Kėdainių LRK7111417:326
4.Kaliningrado „Delovaja“4100315:203

Pirmose ledo ritulio čempionato rungtynėse po atviru dangumi – „Rokiškio“ komandos pergalė

Sužaistos pirmos Nacionalinės ledo ritulio lygos rungtynės po atviru dangumi. I-o diviziono Rytų konferencijoje Rokiškio „Rokiškio“ klubas natūralaus ledo aikštelėje Juodupėje nepaliko jokių šansų vietos „Juodupės“ ledo ritulininkams ir nugalėjo varžovus rezultatu 6:0 (0:0, 3:0, 3:0).

Dvikovoje ilgai teko laukti įvarčių, o pirmasis kėlinys buvo itin atsargus ir ramus. Tik antrame kėlinyje labiau patyrę rokiškėnai rado kaip įveikti Ramūno Baltrūno vartų apsaugą ir nuginklavo pastarąjį tris kartus.

Trečiame kėlinyje dar tris įvarčius pelnęs „Rokiškio“ klubas iškovojo užtikrintą pergalę, sugrįžęs į antrą vietą Rytų konferencijoje.

Beje, juodupiečiai vieninteliai Lietuvoje džiaugiasi natūralaus ledo aikštele, kuri atitinka ledo rituliui reikalingus išmatavimus. Netrukus ledą turės ir Rokiškis, tačiau tai bus dirbtinio ledo aikštelė po atviru dangumi, mat Rokiškyje esančioje ledo ritulio aikštelėje jau paklota šaldymo įranga ir artimiausiu metu bus išlietas dirbtinis ledas, kuris galės veikti ir nedidelėje pliusinėje temperatūroje.

Natūralaus ledo aikštelę turi ir uteniškiai, tačiau jie ledą išliejo rankinio aikštės dydžio plote ir aptvėrė jį bortais. Galimybe įsirengti dirbtinį ledą aktyviai domisi Trakų ir Marijampolės miestų ledo ritulio entuziastai.

Vakarų konferencijoje Kalėdinė „Kirų“ komandos pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Kirai“ rezultatu 8:4 (2:1, 3:3, 3:0) įveikė Kretingos „Grifus“ ir į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę šiame sezone.

Atkakliose rungtynėse klaipėdiečiai visas rungtynes laikė žaidimo gijas savo rankose ir nuolat pirmavo. Antrame kėlinyje „Grifai“ po Sergejaus Jakutos ir Jono Gorelio įvarčių sumažino atsilikimą iki 4:5 ir padidino įtampa dvikovoje iki maksimumo.

Tačiau trečio kėlinio 59-ą sekundę Maksimas Fediukinas pelnė įvartį, leisdamas „Kirų“ komandai įgyti saugesnę persvarą, o dar vėliau ledo ritulininkas atstatė trijų įvarčių persvarą.

Tašką rungtynėse padėjo puikiai rungtyniavęs Deividas Matula, pelnęs antrą įvartį rungtynėse ir įtvirtinęs „Kirų“ klubo pergalę rezultatu 8:4. Klaipėdos klubas iškovojo pirmą pergalę sezone, įteikęs dovaną sau Kalėdoms.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė:

1.Klaipėdos „Baltija“6501045:2616
2.Šiaulių „Ledo linija“8420239:3316
3.Kaliningrado „Delovaja 2“6420236:2512
4.Kretingos „Grifai“6101414:324
5.Klaipėdos „Kirai“8100737:550

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. „Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.