Šį sezoną Austra Skujytė Stambule (Turkija) vykusiame Pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate iškovojo bronzos medalį, o Londono olimpinėse žaidynėse buvo penkta.

Antrą vietą rinkimuose užėmė irkluotoja Donata Vištartaitė ( treneris Algirdas Arelis). Šias metais LSU trečiojo kurso studentė Donata tapo vienviečių valčių rungties Europos čempione, o Londono olimpinėse žaidynėse užėmė 8-ą vietą (2 vieta B finale).

Trečias LSU geriausiųjų dešimtuke- šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys (treneris Algirdas Baranauskas). Šiais metais LSU magistrantas Europos lengvosios atletikos čempionate Helsinkyje (Suomija) iškovojo sidabro medalį, dalyvavo Londono olimpinėse žaidynėse (neįveikė atrankos).

Į geriausiųjų 2012 metų LSU sportininkų dešimtuką pateko:

4. LSU absolventė lengvaatletė Sonata Tamošaitytė (trenerės- Nina Gedgaudienė ir Austra Skujytė) - 4 vieta Europos lengvosios atletikos čempionato 60 m barjerinio bėgimo rungtyje , 34 vieta Londono olimpinėse žaidynėse.

5. LSU magistrantė dviratininkė Vilma Rimšaitė (treneris Albertas Rimša) - pasaulio čempionate BMX moterų elito grupės 5 vieta, Londono olimpinėse žaidynėse 13- 15 vieta.

6. LSU absolventas buriuotojas Juozas Bernotas (treneris Gintautas Bernotas)- 12 vieta Londono olimpinėse žaidynėse.

7. LSU studentė sambistė Meda Blažaitytė ( trenerės Diana Arlauskaitė ir Lolita Dudienienė)- Europos jaunimo čempionė, 3 vieta Pasaulio jaunimo čempionate, Lietuvos čempionė.

8. LSU magistras lengvaatletis Rytis Sakalauskas (treneris Aleksas Stanislovaitis)- Pasaulio uždarų patalpų čempionate 60 m bėgimo rungtyje užėmė 9 vietą, o dėl traumos nepavyko sėkmingai pasirodyti 100 m bėgimo rungtyje Londono olimpinėse žaidynėse (31 vieta).

9. Irkluotojai LSU magistrantas Ričardas Nekriošius ir LSU absolventas Andrej Olijnik (treneriai Akleksandras Alekrinskis ir Kęstutis Janušauskas). Pasaulio studentų čempionato dviviečių valčių rungtyje iškovojo sidabro medalius.

10. LSU studentė dviratininkė Aleksandra Sošenko (treneris Gediminas Kastanauskas)- Europos čempionato moterų elito grupės 8 vieta.

Geriausia Lietuvos sporto universiteto komanda pripažinta LSU merginų krepšinio komanda (trenerė Rasa Kreivytė). I-oje Europos universiadoje merginos iškovojo bronzos medalius, Lietuvos studentų krepšinio ir Lietuvos krepšinio „A“ lygose pasipuošė sidabro medaliais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)