„Pirmas blynas pavyko gana neblogai. Ir organizatoriai, ir sportininkai liko patenkinti. Tikimės, kad turnyras taps tradiciniu“, - sekmadienio vakarą DELFI teigė vienas iš turnyro organizatorių, Kauno stalo tenisininkų asociacijos „Topsas” prezidentas Viktoras Stankevičius.

Turnyras vyko penkiose amžiaus grupėse – šeštadienį varžėsi jaunučiai (iki 1998 m. gimimo) ir jauniai (iki 1995 m.). Taip pat jėgas išmėgino suaugusieji bei dviejų amžiaus grupių senjorai – 40-49 metų ir virš 50 metų amžiaus grupėse. Beje, dėl didelio dalyvių skaičiaus varžybos vyko ir vyresnių nei 60 metų amžiaus vyrų grupėje.

Jaunieji varžybų prizininkai apdovanoti ne tik taurėmis ir medaliais, bet ir stalo teniso inventoriumi. Suaugusių bei veteranų turnyro nugalėtojai sulauks ir piniginių prizų.

Savo amžiaus grupėse tarp jaunųjų stalo tenisininkų geriausiai pasirodė Jogailė Rudzinskaitė, Vitalija Venckutė, o Benas Skirmantas dalyvavo net dviejų amžiaus grupių varžybose ir abi jas laimėjo.

Paskutinį kartą Kauno sporto halėje stalo teniso varžybos buvo surengtos 1988 metais, kuomet vyko Tarybų sąjungos čempionatas. Šiose varžybose Jolanta Danilevičiūtė (dabar Prūsienė) su Igoriu Podnosovu tapo SSRS mišrių dvejetų čempionais.

Sugrįžus į halę po daugiau nei dviejų dešimtmečių pertraukos turnyro organizatoriams iškilo ir nemažai sunkumų – visų pirma dėl dangos. Tokio dydžio stalo teniso dangos Lietuvoje paprasčiausiai nėra, todėl sportininkai varžysis ant rankinio dangos.

Planuota halėje pastatyti 24 stalus, tačiau dėl dangos organizatoriams teko koreguoti planus ir sumažinti stalų skaičių iki 22.

Sekmadienio varžybų rezultatai:

Suaugusieji

Moterys

1. Auksė Gecevičiūtė
2. Ugnė Baskutytė
3. Lina Martinkė

Vyrai

1. Matas Vilkas
2. Denisas Stankevičius
3. Gintautas Juchna

40 – 49 metų amžiaus grupė

Moterys

1. Aušra Dūdienė
2. Ligita Sakavičienė
3. Jolita Kuzmienė

Vyrai

1. Viktoras Stankevičius
2. Rolandas Navickas
3. Donatas Leščinskas

50 – 59 metų amžiaus grupė (varžėsi tik vyrai)

1. Vladimiras Obuchovas
2. Saulius Mickus
3. Sergej Barkar

Virš 60 metų amžiaus grupė (varžėsi tik vyrai)

1. Povilas Bagužis
2. Borisas Jurkaitis
3. Zigmas Šikšnius.