Tarp moterų 10 km pirmoji įveikė Brigita Virbalytė (Vilnius-Alytus), pasiekusi asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 44 minutės bei 17 sekundžių. Lietuvos čempione šioje distancijoje ji tapo trečią kartą.

Aštuonis aukso medalius iki šiol laimėjusi Kristina Saltanovič (Vilnius) šį kartą liko antra (46:23), o trečiąja pozicija tenkinosi alytiškė Agnė Klebauskaitė (49:45).

Ketvirtą kartą Lietuvos 10 km čempionatą tarp vyrų laimėjo Marius Žiūkas (Prienai-Vilnius) - 40 min. 59 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Sidabro medalį iškovojo vilnietis Tadas Šuškevičius (42:10), o trečias (42:50) liko Genadijus Kozlovskis (Švenčionys-Vilnius).