Pirmas Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui olandui Larsui Boomui pralaimėjo 2 minutes ir 29 sekundes, o antras - 2 minutes ir 51 sekundę.

1. Lars Boom (Olandija) - 24 val. 51 min. 13 sek.
2. Sylvain Chavanel (Prancūzija) - atsiliko 26 sek.
104. Adrian Saez (Ispanija) - 45:24

Septinto 207,7 km etapo nugalėtoju tapo italas Alessandro Ballanas (4:54:16), I. Konovalovas finiše buvo 46-as (+57 sek.), o R. Navardauskas - 50-as (+1:12).

Europos jaunių ir jaunimo dviračių sporto čempionato grupinėse lenktynėse A.Šilinytė užėmė septintą vietą

Olandijoje grupinėmis lenktynėmis baigėsi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių sporto plente čempionatas.

Geriausiai paskutinę dieną sekėsi Agnei Šilinytei, kuri jaunimo merginų grupinėse lenktynėse užėmė septintą vietą. Lietuvė 129 km numynė per 3 valandas 13 minučių 49 sekundes ir tik finišo tiesiojoje nusileido auksą iškovojusiai belgei Evelyn Arys bei prizininkėmis tapusioms italei Barbarai Guarischi ir olandei Kim De Baat.

Taip pat su pagrindine dviratininkių grupe finišavusios Katažina Sosna bei Eglė Poškaitė užėmė atitinkamai 29-ą bei 39-ą pozicijas tarp 58-ių finišavusių dviratininkių.

Dar keturios Lietuvos atstovės - Aleksandra Sošenko, Laura Braziulytė, Kristina Norvaišaitė ir Silvija Latožaitė su dar 23 sportininkėm nebaigė distancijos.