Geriausiai antrąją varžybų dieną šeštadienį startavo Giedrius Titenis, užėmęs ketvirtą vietą plaukdamas 100 m distanciją krūtine. Išvakarėse iškovojęs bronzą dvigubai ilgesniame nuotolyje lietuvis šeštadienį sugaišo 1 minutę 1,38 sekundės.

Nugalėtoju tapo italas Fabio Scozzolis (1:00,88), sidabras atiteko Cameronui Van Den Burghui (1:00,96) iš Pietų Afrikos Respublikos, bronza - prancūzui Giacomo Perezui Dortonai (1:01,06).

Kvalifikacinėse 100 m nugara rungties varžybose G. Titenis sugaišo 1 minutę 1,56 sekundės ir aplenkė visus 30 varžovų.

Vytautas Janušaitis šeštadienį laimėjo 200 m kompleksinio plaukim B finalą ir bendroje įskaitoje liko tik devintas. B Finale jis nuotolį nuplaukė per 2 minutes 2,59 sekundės ir šis rezultatas jam būtų garantavęs ketvirtąją poziciją A finale.

Lietuvį pavedė prastas startas atrankos varžybose, kuriose jis sugaišo 2 minutes 7,06 sekundės ir finišavo tik dešimtas tarp 25-ių dalyvių.

Mindaugas Sadauskas 50 m laisvu stiliumi B finale nuplaukė per 22,91 sekundės ir užėmė antrąją vietą, o bendroje įskaitoje liko dešimtas. Atrankoje lietuvis sugaišo 23,04 sekundės ir buvo devintas tarp 55-ių rungties dalyvių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)