Geriausiai pirmąją varžybų dieną penktadienį sekėsi Giedriui Titeniui, kuris užėmė trečią vietą plaukdamas 200 m distanciją krūtine. Finale lietuvis sugaišo 2 minutes 13,76 sekundės ir nusileido tik nugalėtoju tapusiam prancūzui Michaeliui Jamiesonui (2:11,24) bei lenkui Slawomirui Kuczko (2:13,71).

Kvalifikacinėse šios rungties varžybose G. Titenis sugaišo 2 minutes 15,01 sekundės ir buvo antras tarp 24-ių dalyvių.

G. Titenis penktadienį startavo ir 50 m nuotolyje krūtine, kur nugalėjo B finale (28,19 sek.) ir bendroje įskaitoje liko devintas tarp 31-o dalyvių.

Pagrindiniame finale penktadienį plaukė ir Vytautas Janušaitis. Jis 100 m nugara įveikė per 56,20 sekundės ir užėmė penktąją vietą.

Nugalėtoju tapo prancūzas Camille'is Lacourt'as (54.89 sek.), finale aplenkęs prizininkais tapusius tėvynainį Benjaminą Stasiulį (55,38 sek.) ir vokietį Helgę Meeuwą (55,47 sek.).

Lietuvos plaukiką finale aplenkė ir dar vienas Vokietijos atstovas - ketvirtojoje pozicijoje finišavęs Janas Philipas Glania (56,19 sek.).

Kvalifikacinėse varžybose V. Janušaitis sugaišo 56,56 sekundės ir buvo ketvirtas tarp 18-os dalyvių.

Mindaugas Sadauskas 100 m laisvu stiliumi B finale nuplaukė per 50,14 sekundės ir užėmė penktą vietą, o bendroje įskaitoje liko tryliktas tarp 61-o dalyvio. Atrankoje lietuvis sugaišo 50,18 sekundės ir buvo dvyliktas.