Nugalėtoja bendroje įskaitoje tapo net 7 medalius paskutinę varžybų dieną iškovojusi Vokietijos komanda. Iš viso iškovoję 6 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos medalius Vokietijos atletai aplenkė ilgai pirmavusią bei į antrą vietą nukritusią Rusijos rinktinę, kurios sąskaitoje 5 aukso, 4 sidabro ir 6 bronzos apdovanojimai.

Trečią vietą medalių lentelėje užėmė Prancūzijos lengvaatlečiai, laimėję 5 aukso, 4 sidabro bei 5 bronzos apdovanojimus.

Absoliučiai daugiausiai medalių - 17 - iškovoję Ukrainos atletai liko ketvirtojoje pozicijoje, nes jų sąskaitoje mažiau aukščiausios prabos apdovanojimų - 4 aukso, 7 sidabro ir 6 bronzos.

Iš viso medalius Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo 27 šalių sportininkai (vieta, komanda, auksas, sidabras, bronza, viso):