Bronzos medaliu sekmadienį tenkinosi kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (39,060 sek.), finale nusileidęs tik čempiono titulą apgynusiam Valentinui Demjanenkai (38,752 sek.) iš Azerbaidžano bei antroje vietoje likusiam ispanui Alfonso Benavidesui (38,968 sek.).

Vos 0,36 sekundės nuo medalių skyrė baidarę dvivietę irklavusius Egidijų Balčiūną ir Igną Navakauską, kurie ketvirtą poziciją 200 m distancijos finale pasidalijo su prancūzais.

Šios rungties čempionų titulus apgynė Didžiosios Britanijos (31,596 sek.) irkluotojai, sidabras atiteko Vokietijos (31,780 sek.) baidarininkams, o bronza džiaugėsi Lenkijos (31,904 sek.) pora.

Vienvietę baidarę 200 m distancijos pagrindiniame finale irklavęs I. Navakauskas liko šeštas, o 500 m nuotolyje F finale plaukęs Vitalijus Seja liko aštuntas ir bendroje įskaitoje užėmė 17-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)