Sėkmingai penktadienį Miunchene startavo visi trys Lietuvos olimpiečiai, užėmę savo plaukimuose antrąsias vietas ir užsitikrinę kelialapius į pusfinalį.

R. Maščinsko ir S. Ritterio porinė dvivietė 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 30,51 sekundės ir tik 1,58 sekundės nusileido Argentinos irkluotojams, o vienvietininkė D. Vištartaitė tą patį nuotolį nuirklavo per 7 minutes 54,00 sekundės ir 3,47 sekundės pralaimėjo Natalijai Mustafajevai iš Azerbaidžano.

Nepasisekė vienviečių valčių varžybose startavusiai L. Šaltytei, kuri antrajame plaukime sugaišo 8 minutes 14.10 sekundės ir liko ketvirta tarp penkių dalyvių.

Paguodos plaukime Lietuvos irkluotoja buvo greitesnė - 8 min. 0,06 sek. - tačiau vėl liko ketvirta ir toliau varžysis tik C finale. Nuo pusfinalio barjero lietuvę skyrė tik 5,23 sekundės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)