Prancūzų gretose įvarčiais pasižymėjo Brianas Hendersonas (19:22) ir Alexandre'as Rouleau (33:49).

H grupės vakaro rungtynėse JAV rinktinė 2:4 (1:3, 1:0, 0:1) pralaimėjo slovakams. Slovakams įvarčius pelnė Dominikas Granakas (00:47 sek.), Branko Radovojevičius (15:04), Andrejus Sekera (19:54) ir Miroslavas Satanas (59:23, į tuščius vartus).

Amerikiečių gretose pasižymėjo Justinas Faulkas (15:41) ir Paulas Stasny (38:47).

Kitose rungtynėse S grupėje Čekija tik po baudinių (bulitų) serijos įveikė Norvegijos rinktinę 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0). Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 3:3. Pergalingą baudinį realizavo Alesas Hemsky, kuris pelnė čekams ir pirmą įvartį bei išlygino santykį 1:1. Kitus įvarčius Čekijos komandai pelnė Davidas Krejči ir Michaelas Frolikas.

Norvegai dukart pirmavo (1:0 ir 2:1) po Keno Andre Olimbo ir Larso Eriko Spetso taiklių smūgių. Trečiame kėlinyje Jonas Holosas išlygino rezultatą (3:3).

S grupės vakaro dvikovoje vieni čempionato šeimininkų švedai 6:4 (4:1, 2:1, 0:2) nugalėjo Danijos rinktinę. Švedams po du įvarčius pelnė Viktoras Stalbergas (02:06 ir 11:43) bei Loui Erikssonas (06:06 ir 11:05). Po vieną įvartį įmušė Danielis Alfredssonas (20:43) ir Jonas Brolinas (29:16).

Danijos rinktinės dviejų įvarčių autorius Niclas Hardtas (18:27 ir 38:47), po sykį trečiame kėlinyje pasižymėjo Larsas Elleris (40:21) ir Mortenas Greenas (51:27).

Švedai po pergalės tapo S grupės lyderiais.

H grupės Helsinkyje turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas 2 0 0 0 2 4:11 0

S grupės Stokholme turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Norvegija 3 0 0 1 2 6:11 1

Į planetos čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)