Šeštą vietą Rytų konferencijos reguliariame sezone užėmę „Devils“ ledo ritulininkai pirmame ketvirtfinalio mače išvykoje trečioje pozicijoje konferencijoje likusius varžovus įveikė 3:2 (3:0, 0:2, 0:0), o antrose rungtynėse patyrė nesėkmę - 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Trečią ketvirtfinalio mačą namuose Naujojo Džersio ekipa varžovams pralaimėjo 3:4 (3:2, 0:2, 0:0), o ketvirtose rungtynėse iškovojo pergalę 4:0 (0:0, 1:0, 3:0).

Paskutinėse rungtynėse 33-ejų metų lietuvis per 16 žaidimo minučių (16:00) triskart metė į arenos šeimininkų vartus bei antrame kėlinyje (33:23) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Krisas Versteegas (24:00), Scottie Upshallas (33:17) ir Tomašas Kopecky (59:26), o „Panthers“ vartininkas Jose Theodore'as atrėmė visus 30 varžovų metimų.

Šeštas NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes „Devils“ arenoje komandos žais antradienį.