Šeštą vietą Rytuose reguliariajame sezone užėmę "Devils" ledo ritulininkai penktadienį svečiuose 3:2 (3:0, 0:2, 0:0) įveikė trečiojoje pozicijoje buvusią Floridos "Panthers" ekipą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 1-0.

Po lietuvio rezultatyvaus perdavimo Patrikas Eliašas (06:31) išvedė svečius į priekį, po to jau pats D. Zubrus (14:11) padidino komandos persvarą iki 2:0, o po nepilnos minutės Ryanas Carteris (14:56) įmušė ir trečiąjį įvartį į aikštės šeimininkų vartus.

Per 16 su puse žaidimo minutės (16:34) Lietuvos ledo ritulininkas keturis kartus metė į varžovų vartus, blokavo aikštės šeimininkų metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje 18 įvarčių, 28 rezultatyvūs perdavimas ir 34 baudos minutės per 83 rungtynes.

Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Seanas Bergenheimas (27:44) bei Krisas Versteegas (35:42).

Sėkmingai "Devils" ekipos vartus gynusiam vartininkui Martinui Brodeur'ui tai buvo šimtoji pergalė NHL atkrintamosiose varžybose. Daugiau už jį susitikimų yra laimėjęs tik 2003-aisiais karjerą baigęs Patrickas Roy'us, kurio sąskaitoje 151-a pergalė.