Kitoje pusfinalio dvikovoje nugalėtojos titulą ginanti australė Anna Meares išmėgins jėgas su penkiskart (2005, 2007-2010 m.) šios rungties pasaulio čempione brite Victoria Pendleton.

Lietuvos dviratininkė aštuntfinalyje distanciją įveikė per 11,398 sekundės ir įveikė Venesuelos dviratininkę Danielą Grelui Larreal Chirinos.

M. Welte aštuntfinalyje įveikė prancūzę Sandie Clair.

Varžybų šešioliktfinalyje Lietuvos dviratininkė distancijose sugaišo 12,023 sekundės ir nesunkiai įveikė kinę Tianshi Zhong.

S. Krupeckaitė prarado šios rungties planetos rekordą, kuris Lietuvos rinktinės lyderei priklausė nuo 2010 metų gegužės 29 dienos (10,793 sek.) ir buvo užfiksuotas Rusijos sostinėje Maskvoje.

200 m distanciją kvalifikaciniame važiavime tarp 29 dalyvių S. Krupeckaitė įveikė septinta (11,079 sek.).

Greičiausia sprinto atrankoje su nauju šios rungties pasaulio rekordu (10,782 sek.) buvo australė Anna Meares, aplenkusi kinę Shuang Guo (11,004 sek.) ir vokietę M. Weltę (11,033 sek.).

Vienuoliktą vietą komandų persekiojimo lenktynėse užėmė ir be olimpinio kelialapio liko Lietuvos rinktinė - Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė ir Vaida Pikauskaitė.

Lietuvės atrankoje 3 km distanciją įveikė per 3 minutes 25,656 sekundės ir aplenkė tik Japonijos (3:31,165), Honkongo (3:37,952) ir Lenkijos (diskvalifikuota) ekipas.

Antrą kartą planetos rekordą per vieną dieną pagerino bei aukso medalius moterų 3 km persekiojimo lenktynėse iškovojo britės Danielle King, Laura Trott ir Joanna Rowsell.

Ketvirtadienį finale D. Britanijos dviratininkių rinktinė distanciją įveikė per 3 minutes 15,720 sekundės bei pagerino anksčiau atrankoje pasiektą rezultatą (3:16,850).

Tai jau ketvirtas D. Britanijos dviratininkių triumfas šioje rungtyje, kuri planetos pirmenybėse debiutavo 2008 metais bei olimpine rungtimi tik šią vasarą Londone.

Sidabro medalius iškovojo australės Annette Edmondson, Melissa Hoskins ir Josephine Tomič (3:16,943), kurios finale turėjo pripažinti bričių pranašumą.

Bronza tenkinosi kanadietės Tara Whitten, Jasmin Glaesser bei Gillian Carleton (3:19,529), kurios važiavime dėl trečios vietos aplenkė ketvirtoje pozicijoje likusias Naujosios Zelandijos dviratininkes - Lauren Ellis, Jaime Nielsen ir Alison Shanks (3:19,847).

Vokietis Š. Nimke apgynė pasaulio čempiono titulą

Australijoje vykstančiose planetos dviračių treko pirmenybėse vyrų 1 km atskiro starto lenktynėse pasaulio čempiono titulą ketvirtadienį apgynė vokietis Štefanas Nimke (1 min. 00,082 sek.).

Sidabro medalis atiteko prancūzui Michaeliui D'Almeidai (1:00,509), o bronzos medalis tarp 26 dalyvių atiteko Simonui Van Velthoovenui (1:00,543) iš Naujosios Zelandijos.

Taškų lenktynių auksas - Rusijos dviratininkei A. Čulkovai

Australijoje vykstančiose planetos dviračių treko pirmenybėse moterų taškų lenktynių auksas - po aštuonerių metų pertraukos - atiteko Rusijos atstovei Anastasijai Čulkovai (31 tšk.).

25 km lenktynėse su 10 tarpinių finišų Rusijos dviratininkė aplenkė kanadietę Jasmin Glaesser (28 tšk.) ir Carolinę Ryan (24 tšk.) iš Airijos.

Planetos čempionės titulą šioje rungtyje gynusi baltarusė Tatjana Šarakova (7 taškai) tarp 18 dalyvių liko devinta.

Lietuvos dviratininkės šioje rungtyje planetos treko pirmenybėse Australijoje nedalyvavo.

Po dviejų čempionato dienų komandų įskaitoje su trimis aukščiausiais apdovanojimais pirmauja Didžiosios Britanijos rinktinė.