Pasaulio septynkovės (penkiakovės) rungties reitinge Austra Skujytė užima šeštąją vietą (1290 reitingo taškų). Pirmauja pasaulio čempionė britė Jessica Ennis (1409 tšk.), antra - pasaulio čempionė rusė Tatjana Černova (1393 tšk.), trečia - olimpinė čempionė ukrainietė Natalija Dobrynska (1387 tšk.). Iš viso klasifikuota 400 sportininkių.

32-ją vietą tarp 697 atlečių 100 m (50 m-55 m-60 m) bėgimo su barjerais reitinge užima sprinterė Sonata Tamošaitytė (1203 tšk.).

Pirmąją vietą užima olimpinė vicečempionė Sally Pearson iš Australijos (1402 tšk.), antra - pasaulio vicečempionė amerikietė Danielle Carruthers (1376 tšk.), trečia - britė Tiffany Porter (1340 tšk.).

100 m (50m-55 m-60m) sprinterių klasifikacijoje 23-ias - LKKA lengvaatletis Rytis Sakalauskas (1211 tšk.).

Pirmauja Jamaikos sprinteriai - pasaulio čempionas Yoahan’as Blake’as (1417 tšk.), 3 kartus olimpinis čempionas Usain’as Bolt’as (1385 tšk.), olimpinis čempionas Asafa Powell’as (1385 tšk.). Reitinge klasifikuoti 799 atletai.

Kovo 9-11 dienomis vykusiame pasaulio čempionate A. Skujytė penkiakovės rungtyje surinko 4802 taškus, pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo čempionato bronzos medalį. S. Tamošaitytė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje pagerino Lietuvos rekordą ir užėmė 4-ąją vietą. R. Sakalauskas, tik per plauką nepatekęs į 60 m bėgimo rungties finalą, bendroje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą.