Iki antro kėlinio vidurio beveik visą laiką pirmavo šeimininkai - Klaipėdos rankininkai.

Tačiau nuo antro kėlinio vidurio prasidėjo grumtynės, pasibaigusios lygiosiomis ir dviejų „Lūšies“ komandos žaidėjų diskvalifikacijomis.

Kitos ketverios rungtynės pasibaigė pagal reitingą stipresniųjų ekipų pergalėmis. Tad čempionato turnyro lentelė taip ir liko nepakitusi.

„Žemaitijos Dragūnas“ - „Lūšis“ - 29:29 (16:12).

„Žemaitijos Dragūnas“: Arūnas Šrederis ir Karolis Stropus (2) po 7, Darius Jasinskas 5, Benas Petreikis 4 (2), Tadas Stankevičius 3, Gražvydas Juška, Jonas Truchanovičius ir Gediminas Vaitkus po 1 įvartį.

„Lūšis“: Vilius Juozaitis 8, Petras Očikas 7 (4), Egidijus Morkūnas 6, Arūnas Urbonas 4, Mindaugas Mažeika 2, Saulius Katkevičius ir Marius Vžesniauskas po 1 įvartį.

Varėnos „Ūla“ - Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ - 26:40 (11:16).

„Ūla“: Žygimantas Grigėnas 10 (3 - iš 7 metrų baudinių), Kęstutis Krisiulevičius 4, Kęstutis Ikasala ir Evaldas Griežė po 3, Šarūnas Krisiulevičius ir Sergejus Krupovičius po 2, Rimantas Palevičius ir Egidijus Sereičikas po 1 įvartį.

„Granitas-Gaja-Karys“: Vaidas Drevinskas 10 (1), Robertas Švedas 8 (2), Paulius Šarkauskas 6, Mindaugas Urbonas 3, Algirdas Lazauskas, Valdas Jarukas, Edvinas Balčiūnas, Paulius Zėringis, Andrius Šarkus ir Lukas Feoktistovas po 2, Gerdas Babarskas 1 įvartis.

Utenos HC „Utena“ - Alytaus „Almeida-Stronglasas“ - 22:37 (12:16).

HC „Utena“: Tomas Čiužas 8 (3), Martynas Paukštė 4 (1), Karolis Vilutis ir Tautvydas Banys po 3, Ernestas Kalitončikas ir Šarūnas Ugianskis po 2 įvarčius.

„Almeida-Stronglasas“: Rokas Lastauskas 11, Ramūnas Kalendauskas 9, Žygimantas Micevičius 6, Remigijus Vaičikauskas 5, Linas Paliušis 3, Kęstutis Bujanauskas 2, Andrius Šerkšnas 1 įvartis.

Panevėžio HC „Grifas“ – KKSC - HC „Vilnius“ - 22:33 (9:16).

HC „Grifas“: Dainius Linkevičius 6 (1), Mindaugas Rutkauskas 4, Irmantas Asakavičius 3 (1), Mindaugas Barzdenis, Tadas Adulis ir Karolis Grigas po 2, Lukas Bartusevičius 1 įvartis.

HC „Vilnius“: Kostas Plaušinaitis 7 (5), Jūris Aganauskas 4, Tadas Padolskis, Evaldas Veida, Marius Panavas ir Benas Paulius Linkevičius po 4, Mindaugas Stravinskas 3, Tomas Smalakys ir Linas Mikalkevičius po 2, Laurynas Palevičius 1 įvartis.

Šiaulių „Universitetas-Gubernija-Diringa“ - Vilniaus VHC „Šviesa“ - 21:48( 10:24).

Šiauliai: Mindaugas Nakvosas 6, Egidijus Dambrauskas 4, Robertas Ramašauskas, Arūnas Balčiūnas ir Artūras Strupas po 3, Saulius Bernikas 2 taškai.

VHC „Šviesa“: Artūras Švilpa 10, Šarūnas Šeduikis ir Domantas Čiuplinskas (1) po 8, Tomas Bernatavičius 7, Skirmantas Plėta 5, Dainius Kliorė 4, Karolis Budrys, Tadas Jurelevičius ir Mindaugas Sukackas po 2 įvarčius.