24 metų klaipėdietė sekmadienį pusfinalyje distanciją įveikė per 7,26 sek. ir pirmajame bėgime užėmė 5 vietą. Šis rezultatas - naujas L. Grinčikaitės asmeninis rekordas.

"Džiaugiuosi pasiektu rezultatu, nes pavyko pasiekti geriausią asmeninį rezultatą. Tačiau kovoje dėl vietos finale galbūt šiek tiek sumaišė pirmas takas, nes visgi bėgant pirmame take nebuvo gerai matyti varžovių, o skirtumas - tik 0,02 sek. Manau, į čempionatą susirinko visos stipriausios sportininkės ir bėga pakankamai greitai. Nebuvo taip, kad kažkas nustebintų - visos bėgo kaip galima greičiau ir manau, finale laukia stipri kova, nes nėra aiškios lyderės", - po pusfinalio bėgimo DELFI teigė L. Grinčikaitė.

Pirmajame atrankos bėgime greičiausia buvo Veronica Campbell Brown (7,12 sek.) iš Jamaikos.

Galutinėje įskaitoje L. Grinčikaitė užėmė aukštą 12-ąją vietą.

Šeštadienį lietuvė atrankos bėgime nuotolį įveikė per 7,37 sek.

Besibaigiančiame čempionate geriausiai iš penkių čempionate dalyvavusių Lietuvos sportininkų pasirodė Austra Skujytė, kuri penktadienį penkiakovės varžybose iškovojo bronzą.

Per žingsnį nuo apdovanojimų pakylos liko bei ketvirtą vietą 60 metrų barjeriniame bėgime šeštadienį užėmė Sonata Tamošaitytė.

Sprinteris Rytis Sakalauskas 60 metrų distancijoje šeštadienį užėmė galutinę devintą vietą – lietuviui iki finalinio aštuntuko pritrūko vos šimtosios sekundės dalies.

Šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė penktadienį įveikė 192 cm aukštį, pasiekė asmeninį sezono rekordą, bet nepateko į varžybų finalą.