Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Nikolajus Chriapa ir Vadimas Pudzyrėjus, pelnę atitinkamai 30 ir 21 tašką.

"Alitos" ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Saulius Kazevičius, per 28 minutes pelnęs 14 taškų. Kitų Alytaus krepšininkų indėlis gerokai kuklesnis: Nerijus Varnelis - 11 taškų, Gintaras Kadžiulis - 10, 9 taškus pelnė Tomas Ivanauskas, 8 - Raimondas Leikus, po 6 - Tomas Varnalis ir Pavelas Čiukinas, po 3 - Mindaugas Jaruševičius, Martynas Andriukaitis ir Tomas Vanagas, o Marius Pociukonis taškų nepelnė.

Po antrosios pergalės penktosiose rungtynėse "Odessa" turnyro lentelėje pakilo į trečiąją poziciją, o "Alita" - pergalė ir du pralaimėjimai - smuktelėjo į septintąją.

Pirmauja B grupėje po dvi pergales iškovoję Kelno "Rhein Energy" (Vokietija) ir Talino "Kalev" (Estija) krepšininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. "Rhein Energy" (Vokietija) 2 2 0 156:125
2. "Kalev"                    2 2 0 160:143
3. "Odessa" (Ukraina)         5 2 3 404:375
4. "Polonia" (Lenkija)        1 1 0  83:70
5. "Honka" (Suomija)          2 1 1 148:146
6. "S.Oliver" (Vokietija)     2 1 1 154:163
7. "Alita" (Lietuva)          3 1 2 218:246
8. "Grodno-93" (Baltarusija)  3 0 3 214:269
9. "Skonto" (Latvija)         0
A grupės lyderiais tapo Birmingemo "Pertemps Bullets" (Anglija) krepšininkai, iškovoję trečiąją pergalę iš eilės. Trečiadienį jie namie 94:87 (23:30, 28:17, 27:16, 16:24) nugalėjo grupės autsaiderę "Samara" (Rusija) ekipą, patyrusią trečią nesėkmę.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Rashodas Johnsonas (Rašodas Džonsonas, 30 taškų) ir Benas Walkeris (Benas Volkeris, 22 taškai).

"Samara" ekipoje rezultatyviausiai žaidė Jay Josephas Wylie's (Džėjus Žozefas Vailis) ir Patrickas Williamsas (Patrikas Viljamsas), pelnę atitinkamai 23 ir 20 taškų.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. "Pertemps Bullets" (Anglija) 3 3 0 262:234
2. "Go Pass" (Belgija)          4 3 1 256:220
3. "Ventspils" (Latvija)        2 2 0 196:166
4. "08 Human Rights" (Švedija)  1 1 0  80:79
5. "Mitteldeutcher" (Vokietija) 3 1 2 203:222
6. "Kyiv" (Ukraina)             4 1 3 346:360
7. "Šiauliai" (Lietuva)         2 0 2 151:174
8. "Samara" (Rusija)            3 0 3 166:205
9. "Magic Great Danes" (Danija) 0
Pirmąją pergalę antrosiose Pietų grupės komandų rungtynėse iškovojo Novi Sado "Nis Vojvodina" (Jugoslavija) krepšininkai, svečiuose 69:65 (16:8, 20:18, 13:11, 20:28) nugalėję "BC Kumanovo" (Makedonija) komandą.

Artimiausios NEBL turnyro rungtynės įvyks penktadienį: A grupėje "Magic Great Danes" (Danija) priims "Ventspils" (Latvija) krepšininkus, o Pietinėje grupėje Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) žais su Sofijos "Levski" (Bulgarija) klubu.