Karolis Zlatkauskas finišavo 112-as, Aleksandras Lavrinovičius - 116-as, o Karolis Dombrovskis tarp 136 finišavusių biatlonininkų (startavo 138) liko 119-as.

Sidabro medalį sprinto rungtyje iškovojo dukart olimpinis čempionas olandas Emilis Hegle Svendsenas, o bronza tenkinosi švedas Carlas Johanas Bergmanas.

1. Martin Fourcade (Prancūzija) - 24 min. 18,6 sek. (2 baudos ratai)
2. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) - atsiliko 15,1 sek. (2)
3. Carl Johan Bergman (Švedija) - 17,7 (0)
4. Daniel Mesotitsch (Austrija) - 27,1 (0)
5. Fredrik Lindstrom (Švedija) - 35,6 (1)
...
62. Tomas Kaukėnas (Lietuva) - 2:44,1 (1)
...
112. Karolis Zlatkauskas (Lietuva) - 5:54,6 (5)
...
116. Aleksandras Lavrinovičius (Lietuva) - 6:01,7 (3)
...
119. Karolis Dombrovskis (Lietuva) - 6:33,2 (4)

D.Rasimovičiūtė užėmė 45-ą vietą

Moterų 7,5 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovių pasirodžiusi Diana Rasimovičiūtė finišavo 45-a.

Lietuvos biatlono rinktinės lyderė tris kartus suklydo šaudykloje bei finiše 3 minutes 00,3 sekundės pralaimėjo pasaulio čempionės titulą šioje rungtyje apgynusiai ir be klaidų šaudžiusiai vokietei Magdalenai Neuner.

89-a finiše buvo Natalija Kočergina, Aliona Sabaliauskienė liko 99-a, o Marija Kaznačenko tarp 116 dalyvių tenkinosi 111-a pozicija.

Sidabro medalį sprinto rungtyje iškovojo baltarusė Darija Domračiova, o bronza tenkinosi ukrainietė Vita Semerenko.

1. Magdalena Neuner (Vokietija) - 21 min. 07,0 sek. (0 baudos ratų)
2. Darija Domračiova (Baltarusija) - atsiliko 15,2 sek. (0)