Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo 6 kartus, distanciją įveikė per 44 minutes ir 22,5 sekundžių, o finiše nugalėtoja tapusiai sezono lyderei vokietei Magdalenai Neuner, kuriai tai buvo jau 28-oji pergalė per visą varžybų istoriją, pralaimėjo daugiau nei 4 minutes.

1. Magdalena Neuner (Vokietija) 40 min. 02,2 sek. (3 netaiklūs šūviai)
2. Tora Berger (Norvegija) atsiliko 12,5 sek. (2)
3. Andrea Henkel (Vokietija) 32,0 (1)
4. Olga Zaiceva (Rusija) 48,3 (2)
5. Helelna Ekholm (Švedija) 54,2 (1)
...
29. Diana Rasimovičiūtė 4:20,2 (6)
30. Fanny Welle-Strand Horn (Norvegija) 5:08,8 (6)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje D. Rasimovičiūtė su 68 taškais iš 38-osios vietos pakilo į 37-ąją (po 9 rungčių iš 26):

1. Magdalena Neuner (Vokietija) 456 tšk.
77.Jekaterina Vinogradova (Armėnija) 1.

Sekmadienį vyrų 10 km sprinto lenktynėmis Italijoje baigėsi 2011-2012 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės varžybų ketvirtasis etapas, kuriame dalyvavo trys Lietuvos atstovai.

Sėkmingiausiai pasirodęs Aleksandras Lavrinovičius nė karto nesuklydo šaudykloje, tačiau finiše rungties nugalėtojui vokiečiui Erikui Lesseriui pralaimėjo 3 minutes 03,4 sekundes ir užėmė 65-ąją vietą.

Po dviejų klaidų šaudykloje Rokas Suslavičius finiše buvo 84-as, o nuo Vokietijos biatlonininko jį skyrė daugiau nei 4 minutės.

116-ąja pozicija tarp 123 dalyvių tenkinosi Edvinas Tomaševičius, kurio sąskaitoje - 2 netaiklūs šūviai bei pusaštuntos minutės atsilikimas nuo nugalėtojo.

1. Erik Lesser (Vokietija) 26 min. 24,8 sek. (1 netaiklus šūvis)
2. Frode Andresen (Norvegija) atsiliko 9,8 sek. (2)
...
123. Axel Ciuffo (Argentina) 13:21,7 (3).

Vokietijoje baigėsi pasaulio biatlono taurės varžybų ketvirtas etapas

Sekmadienį Vokietijoje baigėsi pasaulio taurės varžybų ketvirtas etapas. Vyrų 15 km masinio starto rungtį tarp 30 dalyvių laimėjo vokietis Andreasas Birnbacheris. Nė karto nesuklydęs šaudykloje jis distancijoje sugaišo 38 minutes 34,6 sekundės.

Nugalėtojui pralaimėjęs 24,3 sekundės antras finišavo prancūzas Simonas Fourcade'as, o trečioje pozicijoje likusį norvegą Emilį Heglę Svendseną nuo vokiečio skyrė 29,6 sekundės.