Aikštelės šeimininkų komandos lyderiu vėl buvo Gintaras Kadžiulis. Jis per 37 minutes pelnė 18 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius.

13 taškų antradienio rungtynėse pelnė Saulius Kazevičius, 10 - Martynas Andriukaitis, 8 - Pavelas Čiukinas, 7 - Raimondas Leikus, 6 - Tomas Vanagas, 5 - Darius Sirtautas, 4 - Nerijus Varnelis ir 1 - Mindaugas Jaruševičius.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė 18 taškų pelnęs Danas Shanksas bei po 16 taškų įmetę Rauno Pehka ir Sethas Sundbergas.

Laimėję antrąsias rungtynes iš eilės, Talino "Kalev" krepšininkai tapo B grupės lyderiais, o "Alita", iškovojusi pergalę bei patyrusi pralaimėją, smuktelėjo į septintąją poziciją.

Antrąją nesėkmę Alytuje patyrė Egidijaus Kavoliūno ir Tomo Venckūno Gardino "Grodno-93" (Baltarusija) ekipa, antradienį 73:78 (14:24, 15:19, 21:17, 17:7) nusileidusi Espo "Honka" (Suomija) komandai.

Rezultatyviausiai "Grodno-93" ekipoje žaidė Dzianis Koršukas (15 tšk.), T.Venckūnas (14 tšk.) ir E.Kavoliūnas (12 taškų).

Pergalingai NEBL turnyrą pradėjo Varšuvos "Polonia" (Lenkija) komanda, antradienį namie 83:70 (19:12, 24:16, 19:22, 21:20) nugalėjusi grupės autsaiderę Odesos "Odessa" ekipą.

Vienintelėse A grupės rungtynėse antradienį Birmingemo "Bullets" (Anglija) savo aikštėje 80:64 (22:8, 21:17, 20:21, 17:18) įveikė Vaizenfelso "Mitteldeutcher" (Vokietija) klubą, kuriame žaidė Giedrius Aidietis.

Lietuvos krepšininkas šįsyk per 21 minutę pelnė 3 taškus ir po krepšiais atkovojo 4 kamuolius. G.Aidietis dusyk rezultatyviai perdavė ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 varžovų metimus ir surinko penkias asmenines pražangas.