Lietuviams įvarčius pelnė Aimas Fiščevas (35:19 min.) ir Pijus Rulevičius (52:26).

Rezultatas

Lietuva 2 - 0 Pietų Korėja

35:19 min. - Aimas Fiščevas [1 - 0]
52:26 min. - Pijus Rulevičius [2 - 0]

Kituose mačuose Ispanijos (6 tšk.) komanda 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) pralaimėjo turnyro lyderiais tapusiems šeimininkams Ukrainos (8 tšk.) ledo ritulininkams, o Olandijos rinktinė 4:3 (0:0, 3:0, 1:3) įveikė Vengriją.

II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Ukraina3210014:88
2.Lietuva320109:47
3.Ispanija320019:76
4.Olandija310026:143
5.Vengrija3010211:122
6.Pietų Korėja300125:91

Penktadienį čempionate poilsio diena, o šeštadienį lietuviai žais su ispanais.

Grupės nugalėtoja iškovos vienintelį kelialapį į I divizioną, o paskutinę vietą užėmusi komanda iškris į III divizioną.