Darijus Džervus ("An Post Sean Kelly") finiše buvo 39-as, Egidijus Juodvalkis ("Landbouwkrediet") - 42-as, o Gediminas Bagdonas ("An Post Sean Kelly") - 56-as. Visi trys lietuviai finišavo kartu su pagrindine dviratininkų grupe:

...
94.Sondre Gjerdevik Sörtveit (Norvegija)atsiliko 1 min. 34 sek.

G.Kaupas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Olandijoje buvo keturioliktas

Sekmadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse "Ronde van Midden-Nederland 2011" dviratininkų lenktynėse keturioliktąją vietą užėmė "Team Differdange - Magic-Sportfood.De" komandos narys Gediminas Kaupas, o Marius Bernatonis ("Atlas Personal") buvo devynioliktas.

205,3 km distancijos finiše abu Lietuvos dviratininkai 15 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui olandui Wimui Stroetingai:

1.Wim Stroetinga (Olandija)4 val. 39 min. 51 sek.
2.Marco Zanotti (Italija)atsiliko 15 sek.