Sekmadienį 110 m barjeriniame bėgime D. Draudvilos rezultatas buvo 23-as tarp 27 dalyvių - 14.93 sek. Po šešių rungčių D. Draudvila žengė 18-oje vietoje.

Deja, Lietuvos atletui itin nesėkmingai susiklostė varžybos disko metimo sektoriuje, kur nė vienas jo metimas nebuvo sėkmingas. Po šios rungties D. Draudvila nusprendė pasitraukti iš varžybų.

Disko metikė Zinaida Sendriūtė liko dvylikta

Dvylikta sekmadienį liko disko metikė Zinaida Sendriūtė.

Prieš dešimt dienų pasaulio universiados sidabrą iškovojusios lietuvės geriausiu antruoju bandymu mestas diskas finale nuskriejo vos 57,30 m.

Čempione tapo 32-jų metų kinė Li Yangfeng (66,52 m), aplenkusi sidabrą iškovojusią vokietę Nadinę Mueller (65,97 m) bei trečioje vietoje likusią kubietę Yarelys Barrios (65,73 m), kuri prieš dvejus metus Vokietijoje buvo antra.

Seulo olimpinė čempionė amerikietė Stephanie Brown Trafton (63,85 m) užėmė penktą vietą, o čempionės titulą ginusi australė Dani Samuels (59,14 m) liko tik dešimta:

12.Zinaida Sendriūtė 57.30

Sekmadienį ryte čempionate išdalintas trečiasis medalių komplektas.

20 km sportinio ėjimo distancijoje planetos čempiono titulą iškovojo rusas Valerijus Borčinas.

Olimpinis čempionas distanciją nužingsniavo per 1 valandą 19 minučių 56 sekundes ir 31 sekunde aplenkė sidabrą iškovojusį tėvynainį Vladimirą Kanajkiną.

Bronza atiteko Luisui Fernando Lopezui iš Kolumbijos, kuris nugalėtojui pralaimėjo 42 sekundes:

8. Yusuke Suzuki (Japonija) 1:21:39

Pirmąjį medalį iškovojo kaimyninės Latvijos sportininkai. Sekmadienį bronzos apdovanojimą moterų šuolio į tolį rungtyje laimėjo Ineta Radevica.

8. Karin Mey Melis Turkija 6.44

Fiasko sekmadienį patyrė Jamaikos sprinteris Usainas Boltas, nestartavęs 100 m bėgimo finale. Tiesa, olimpinis ir 2009 metų pasaulio čempionas U. Boltas stojo į startą, tačiau pažeidė taisykles ir buvo diskvalifikuotas.

Naujuoju čempionu tapo kitas Jamaikos sprinteris Yohanas Blake'as (9,92 sek.), aplenkęs prizininkais tapusius amerikietį Walterį Dixą (10,08 sek.) ir bronzą iškovojusį 2003-ųjų planetos čempioną Kimą Collinsą iš Sent Kitso ir Nevio.

Europos čempionas prancūzas Christophe'as Lemaitre'as (10,19 sek.) finišavo ketvirtas:

-. Usain Bolt (Jamaika) DSQ

10000 m bėgimo finale nepasisekė dukart olimpiniam ir keturiskart pasaulio čempionui Kenenisai Bekelei, kuris nebaigė distancijos.

Naujuoju čempionu tapo kitas Etiopijos bėgikas Ibrahimas Jeilanas (27 min. 13,81 sek.), tik paskutiuose metruose 0,26 sekundės aplenkęs ilgai pirmavusį Europos čempioną Mo Farahą (27:14,07) iš Didžiosios Britanijos.

Trečias, kaip ir prieš dvejus metus Vokietijoje, finišavo dar vienas etiopas Imane Merga:

8. Sileshi Sihine (Etiopija) 27:34.11

Dešimtkovės varžybose čempiono titulą apgynė amerikietis Trey'us Hardee's (8607 tšk.), sidabras atiteko kitam JAV daugiakovininkui Ashtonui Eatonui (8505 tšk.), bronza - kubiečiui Leoneliui Suarezui (8501 tšk.), kuris prieš dvejus metus buvo antras.

Darius Draudvila po pirmosios varžybų dienos žengęs penkioliktoje vietoje sekmadienį šeštoje rungtyje 110 m barjeriniame bėgime (14,93 sek. - 858 tšk.) užėmė 23-ą vietą ir bendroje įskaitoje su 4934 taškais smuktelėjo į aštuonioliktąją poziciją. Deja, septintoje rungtyje - disko metimo sektoriuje - visi trys D. Draugvilos metimai buvo nesėkmingi ir, negavęs taškų, Lietuvos dešimtkovininkas pasitraukė iš tolimesnių varžybų.

2007 metų planetos čempionas čekas Romanas Šebrle (8069 taškai) liko tik tryliktas: