Pirmoji į startą stojo maratonininkė Diana Lobačevskė. 31-erių metų
bėgikė iš Lietuvos 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 valandas 36 minutes 5 sekundes ir, pagerinusi geriausią sezono rezultatą šalyje, užėmė 25-ą vietą tarp 46-ių finišavusių (startavo 55) sportininkių.

Visą prizininkių pakylą užėmė stajerės iš Kenijos, po ketverių metų
susigrąžinusios stipriausios planetos maratonininkės titulą į savo šalį -
čempione tapo 31-erių metų Edna Ngeringwony Kiplagat (2:28:43), sidabras
atiteko Priscah Jeptoo (2:29:00), bronza - Sharon Jemutai Cherop (2:29:14):

1. Edna Ngeringwony Kiplagat (Kenija) 2:28:43
2. Priscah Jeptoo (Kenija) 2:29:00
3. Sharon Jemutai Cherop (Kenija) 2:29:14
4. Bezunesh Bekele (Etiopija) 2:29:21
5. Yukiko Akaba (Japonija) 2:29:35
6. Xiaolin Zhu (Kinija) 2:29:58
7. Isabellah Andersson (Švedija) 2:30:13
8. Jiali Wang (Kinija) 2:30:25
...
25.Diana Lobačevskė 2:36:05
...
46.Shariska Winterdal (Aruba) 3:49:48

Sėkmingai moterų disko metimo kvalifikacinėse varžybose startavo Zinaida
Sendriūtė. Ji geriausiu trečiuoju bandymu įrankį nuskraidino 61,72 m ir
kvalifikacinėje A grupėje užėmė ketvirtą vietą, o bendroje įskaitoje tarp
24-ių atrankos dalyvių buvo septinta.

Rytis Sakalauskas penktajame 100 m atrankos bėgime finišavo ketvirtas (10.42 sek.).

Į pusfinalį pateko po tris nugalėtojus iš 7 bėgimų ir dar trys sprinteriai iš likusiųjų su geriausiais rezultatais

Lietuvis šioje klasifikacijoje taip pat liko ketvirtas - vietą pusfinalyje R. Sakalauskui atėmė viena šimtoji sekundės.

Galutinėje įskaitoje lietuvis užėmė 25 vietą.

Dešimtkovininkas Darius Draudvila po pirmosios varžybų dienos - penkių rungčių - su 4076 taškais užima penkioliktą vietą.

Penktojoje rungtyje lietuvis 400 m nubėgo per 50,55 sekundės ir, surinkęs 789 taškus, buvo tik dvidešimtas.

400 m bėgime greičiausias buvo amerikietis Ashtonas Eatonas (46,99 sek. - 959 tšk.), kuris su 4446 taškais tapo lyderiu bendroje įskaitoje po pirmosios varžybų dienos.

Antrą vietą po penktosios rungties išsaugojo čempiono titulą ginantis amerikietis Trey'us Hardee'as (4393 tšk.), o į trečiąją poziciją pakilo ukrainietis Aleksejus Kasjanovas (4310 taškų):

1. Ashton Eaton (JAV)  4446
2. Trey Hardee (JAV) 4393
3. Aleksej Kasjanov (Ukraina) 4310
4. Thomas van der Plaesten (Belgija) 4280
5. Mihail Dudaš (Serbija) 4274
6. Aleksej Drozdov (Rusija) 4257
7. Leonel Suarez (Kuba) 4202
8. Larbi Bouraada (Alžyras) 4185
...
15.Darius Draudvila 4076
...
27.Keisuke Ushiro (Japonija) 3829

Sekmadienį dešimtkovininkai bėgs 110 m barjerinio bėgimo distanciją, mes diską ir ietį, šoks į aukštį su kartimi ir užbaigs varžybas 1500 m bėgimo rungtimi. Kovą dėl medalių tęsia 27-i iš 30-ties startavusių atletų.

Šeštadienį čempionate išdalintas antrasis medalių komplektas, kuris vėl atiteko Kenijos bėgikėms.

Šįsyk Kenijos stajerės visą prizininkių pakylą užėmė 10 000 m bėgimo distancijoje - nugalėtoja tapo Vivian Jepkemoi Cheruiyot (30:48.98), sidabras atiteko Sally Kipyego (30:50.04), o trečia finišavo čempionės titulą praradusi Linet Chepkwemoi Masai (30:53.59).

Šeštadienį rytinėse varžybose Kenijos ilgų nuotolių bėgikės užėmė visą prizininkių pakylą maratono distancijoje.

10 000 m bėgimo finalo pirmasis aštuntukas:

1. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (Kenija) 30:48.98
2. Sally Kipyego (Kenija) 30:50.04
3. Linet Chepkwemoi Masai (Kenija) 30:53.59
4. Priscah Jepleting Cherono (Kenija) 30:56.43
5. Meselech Melkamu (Etiopija) 30:56.55
6. Shitaye Eshete (Bahreinas) 31:21.57
7. Shalane Flanagan (JAV) 31:25.57
8. Ana Dulce Felix (Portugalija) 31:37.03