800 m bėgimą laimėjo kanadietė Jennifer Cotten (2:12,57, 927 tšk.), o antrą vietą užėmusi rusė Olga Kurban (2:15,57, 882 tšk., 6151 tšk.) tapo Universiados čempione galutinėje įskaitoje. Bronzos medalis atiteko čekei Katerinai Cachovai (5873 tšk.).

Lietuvė nuo pagrindinės konkurentės iš Rusijos po septynių rungčių atsiliko 193 taškais.

Šeštadienį dieną V. Žemaitytė ieties metimo rungtyje įrankį nusviedė 40,67 metro, surinko 680 taškų ir užėmė 8-ą vietą.

Šeštadienį rytą V. Žemaitytė šuolių į tolį rungtyje įveikė 6,02 m ir, surinkusi 856 taškus, pasidalijo ketvirtą poziciją su O. Kurban iš Rusijos.

Čekė K. Cachova laimėjo ieties metimo rungtį (45,73 m, 778 tšk.). Antra šioje rungtyje buvo šveicarė Ellen Springer (43,88, 742), o trečia liko vokietė Tilla Cordata Maria Udelhoven (43,65, 737).

2005 metų Universiadoje V. Žemaitytė buvo šešta (5745), o 2007 metais - pirma (5971).

Turnyro rikiuotė:

1. Olga Kurban (Rusija) - 6151 tšk.
2. Viktorija Žemaitytė (Lietuva) - 5958
3. Katerina Cachova (Čekija) - 5873
4. Blandine Maisonnier (Prancūzija) - 5844
5. Tilla Cordata Maria Udelhoven (Vokietija) - 5741

Sėkmingai vyrų šuolių į tolį kvalifikacijos barjerą įveikė Darius Aučyna. Jis nušoko 7,66 m/0,8 m (x-7,49-7,66) ir su vienuoliktu rezultatu pateko į finalą.

Nepasisekė Povilui Mykolaičiui, kuris nuskriejo 7,53 m/-2,3 (x-7,53-x), ir buvo tik 18-as tarp 28-ių atrankos dalyvių. Iki finalo jam pritrūko 10 cm.

Lietuvos 4 po 100 m vyrų estafetės komanda - Martynas Jurgilas, Rytis Sakalauskas, Martas Skrabulis ir Aivaras Pranckevičius - savo pusfinalyje finišavo trečia (40,05 sek) ir šeštu rezultatu pateko į finalą.

Greičiausiai pusfinalyje bėgo Rusijos kvartetas (39,37 sek.).

110 m bėgimo su kliūtimis antrame pusfinalyje Lietuvos atstovas Mantas Šilkauskas nestartavo ir buvo diskvalifikuotas be kovos bei prarado galimybę kovoti dėl vietos finale. Šioje rungtyje į finalą pateko po geriausius bėgikus iš trijų pusfinalių bei du sportininkai, pasiekę geriausius rezultatus.

Tokia pat nesėkmė ištiko ir Lietuvos studenčių bėgimo estafetės 4 po 100 m rinktinę - Silvą Peseckaitę, Agnę Orlauskaitę, Sonatą Tamošaitytę ir Liną Grinčikaitę, kurios dalyvavo rungties pusfinalyje, bet buvo diskvalifikuotos.

800 m antrame pusfinalyje Vitalijus Kozlovas finišavo priešpaskutinis - septintas - ir į finalą nepateko (1:48,49). Vietos finale atiteko dviems pirmiems bėgikams iš trijų pusfinalių ir dviems sportininkams pagal rezultatus. Galutinė V. Kozlovo vieta - keturiolikta.

Greičiausiai pusfinalyje distanciją įveikė Fredas Samoi iš Kenijos (1:46,91).

Vaida Žūsinaitė 5000 m bėgimo finale užėmė 11-ą vietą (16:53,15). Čempione tapo turkė Binnaz Uslu (15:41,15), sidabro medalį iškovojo portugalė Sara Moreira 15:45.83, o bronza atiteko rusei Natalijai Popkovai (15:52,55).