Rezultatai:

Moterys

200 m

1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 23,65 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas),
2. Agnė Orlauskaitė (Kaunas) 24,13;
3. Sofija Korf (Vilnius) 25,56.

800 m

1. Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 2:04,00;
2. Aina Valatkevičiūtė (Vilnius) 2:10,72;
3. Banga Balnaitė (Klaipėda) 2:10,94.

3000 m kliūtinis bėgimas

1. Evelina Uševaitė (Šiauliai) 10:45.44;
2. Karina Onufrijeva (Vilnius) 11:42,49.

400 m barjerinis bėgimas

1. Irma Mačiukaitė (Pasvalys) 1:01,90;
2. Vlada Musvydaitė (Vilnius) 1:02,13;
3. Agnė Abramavičiūtė (Vilnius) 1:02,63.

Šuoliai su kartimi

1. Vitalija Dejeva (Kaunas) 3,60 m;
2. Giedrė Vikniūtė (Kaunas) 3,30.

Trišuolis

1. Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 13,66 m (pučiant leistinam vėjui - 13,46, geriausias Lietuvos sezono rezultatas),
2. Karina Vnukova (Vilnius) 13,18;
3. Dovilė Dzindzaletaitė (Šiauliai) 13,16.

Disko metimas

1. Zinaida Sendriūtė (Skuodas) 61,40;
2. Sabina Banytė (Vilnius) 46,32;
3. Larisa Voroneckaja (Vilnius) 43,14.

Kūjo metimas

1. Natalija Venckutė (Klaipėda) 48,25 m;
2. Sandra Mišeikytė (Klaipėda) 46,91;
3. Jūratė Domeikaitė (Marijampolė) 39,27.

4x400 m

1. Vilnius (Laura Malkevičiūtė, Jūratė Vaišnoraitė, Rasa Batulevičiūtė, Vlada Musvydaitė) 3:55,05;
2. "Vilniaus baltai" 3:57,67;
3. "Nikė" 4:03,19.

Vyrai

200 m

1.Egidijus Dilys (Kaunas) 21.40,
2.Aivaras Pranckevičius (Kaunas) 21.53,
3.Žilvinas Adomavičius (Kaunas) 21.76.
Penktą vietą užėmęs Eimantas Česnelis (Panevėžys) pagerino Lietuvos 15-mečių rekordą (22.24).

800 m

1. Vitalij Kozlov (Vilnius) 1:49,91;
2. Petras Gliebus (Vilnius, Trakai) 1:51,36;
3. Mindaugas Norbutas (Kelmė) 1:51,87.

3000 m kliūtinis bėgimas

1. Justinas Beržanskis (Šiauliai) 9:03,24;
2. Andrej Jegorov (Vilnius) 9:30,08;
3. Justinas Križinauskas (Šiauliai) 9:40,31.

400 m barjerinis bėgimas

1.Silvestras Guogis (Vilnius) 52,17 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas);
2.Valdas Valintėlis (Vilnius) 53,43;
3.Artūras Kulnis (Vilnius) 53,96.

Šuoliai su kartimi

1. Irmantas Lianzbergas (Šiauliai) 4,25 m,
2. Edvinas Smetonis (Panevėžys) 4,10;
3. Benas Kentra (Kaunas) 4,10.

Trišuolis

1. Mantas Dilys (Kaunas) 16,03 m;
2. Marius Vadeikis (Kaunas) 15,43;
3. Andrius Gricevičius (Kaunas) 15,33.

Disko metimas

1. Virgilijus Alekna (Vilnius) 67,90 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas);
2. Andrius Gudžius (Kaunas) 58,50;
3. Aleksas Abromavičius (Klaipėda, Vilnius) 56,75.

Kūjo metimas

1. Tomas Juknevičius (Panevėžys) 61,85 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas);
2. Martynas Šedys (Marijampolė) 59,91;
3. Andrius Stankevičius (Marijampolė) 54,04.

4x400 m

1. Vilnius (Mindaugas Striokas, Juozas Gliebus, Adas Ridikas, Petras Gliebus) 3:16,95;
2. Šiauliai-Kelmė 3:22.92;
3. Vilnius-Marijampolė 3:24,05.