Pirmą dieną medalius jau iškovojo:

Moterys

100 m

1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 10,42 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas),
2. Silva Pesackaitė (Kaunas) 11,84;
3. Silvestra Malinauskaitė (Vilnius) 11,95.

400 m

1. Agnė Orlauskaitė (Kaunas) 53,92 sek.;
2. Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 55,04;
3. Eva Misiūnaitė (Šiauliai) 57,32.

1500 m

1. Banga Balnaitė (Klaipėda) 4:28,34;
2. Aina Valatkevičiūtė (V.) 4:34,36;
3. Monika Juodeškaitė (Kaunas) 4:37,54.

100 m b/b

1. Sonata Tamošaitytė (Kaunas) 13,12 sek;
2. Laura Ušanovaitė (Šiauliai) 14,12;
3.Justina Abariūtė (Vilnius) 14,24.

Šuoliai į aukštį

1. Viktorija Žemaitytė (Kaunas) 1,80 m;
2. Ineta Šeflerytė (Panevėžys) 1,70;
3. Nelija Borisenko (Vilnius), Rūta Moliejūtė (Kaunas) ir Eglė Rocevičiūtė (Klaipėda) po 1,65.

Šuoliai į tolį

1. Lina Andrijauskaitė (Kaunas) 6,17 m;
2. Asta Daukšaitė (Šiauliai) 6,13;
3. Aistė Bernotaitytė (Kaunas) 5,86.

Rutulio stūmimas

1. Austra Skujytė (Kaunas) 17,09 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas);
2. Sandra Mišeikytė (Klaipėda) 13,39;
3. Larisa Voroneckaja (Vilnius) 13,10.

Ieties metimas

1. Viktorija Barvičiūtė (Kaunas) 53,77 sek.;
2. Austra Skujytė (Kaunas) 50,41;
3. Simona Dobilaitė (Klaipėda) 45,84.

Vyrai

100 m

1. Rytis Sakalauskas (Kaunas) 10,18/1,3 (Lietuvos rekordas, olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato A lygio normatyvas);
2. Martynas Jurgilas (Kaunas) 10,30;
3. Aivaras Pranckevičius (Kaunas) 10,63.

400 m

1. Žilvinas Adomavičius (Kaunas) 48,63 sek;
2. Gediminas Kučinskas (Šiauliai) 48,88;
3. Linas Bružas (Klaipėda) 48,94.

1500 m

1. Petras Gliebus (Vilnius, Trakai) 3:52,13;
2. Remigijus Kančys (K.) 3:55,14,
3. Andreus Jegorovas (Vilnius) 3:56,00.

110 m b/b

1. Mantas Šilkauskas (Kaunas) 14,35 sek.;
2. Artūras Janauskas (Klaipėda) 14,64;
3. Andrius Latvinskas (Kaunas, Marijampolė) 14,77.

Šuoliai į aukštį

1. Raivydas Stanys (Kaunas) 2,26 m;
2. Rimantas Mėlinis (Vilnius, Raseiniai) 2,05;
3. Mantvydas Ambraziejus (Vilnius) 2,05.

Šuoliai į tolį

1. Povilas Mykolaitis (Kaunas) 8,11 m;
2. Darius Aučyna (Vilnius) 7,96;
3. Marius Vadeikis (Kaunas) 7,80.

Rutulio stūmimas

1. Rimantas Martišauskas (Klaipėda) 17,96 m;
2. Artūras Gurklys (Vilnius) 16,86;
3. Vytautas Ugianskis (Kaunas) 15,54.

Ieties metimas

1. Nerijus Lučkauskas (Kaunas) 70,31 m;
2. Paulius Vaitiekus (Klaipėda) 64,95;
3. Vytautas Jurša (Kaunas) 61,16.

Varžybos tęsiasi.