Jaunimo amžiaus grupėje į finalą pateko Valdo Jasočio auklėtinis Remigijus Guntis iš Šiaulių rajono. Finale šiuo metu LOSC besimokantį Remigijų pranoko švedas Alexanderis Jersgrenas. R. Gunčiui įteiktas čempionato sidabras svorio kategorijoje iki 74 kilogramų.

Po dviejų kojos operacijų atsigaunantis Vilius Laurinaitis svorio kategorijoje iki 96 kilogramų iškovojo trečią vietą. Julius Matuzevičius (84 kg) užėmė penktą vietą, o Artūras Sekus (74 kg) liko dešimtas.

Suaugusiųjų turnyre sėkmingiausiai grūmėsi J. Matuzevičius (84 kg), kuris kaip ir jaunimo amžiaus grupėje buvo penktas.

Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų šeštą vietą užėmė Edgaras Venckaitis, Ramūnas Dagys (60 kg) ir Vilius Laurinaitis (96 kg) tenkinosi septinta pozicija, o Artūras Sekus (74 kg) buvo aštuntas.

Svorio kategorijoje iki 74 kilogramų R. Gunčiui nepavyko pakartoti jaunimo turnyre pasiekto rezultato ir jis liko dešimtoje vietoje.

Šiaurės šalių čempionate galynėjosi 231 atletas iš Suomijos, Danijos, Norvegijos, Švedijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.