...
67. Gediminas Bagdonas (Lietuva) - 6
...
148. David Cassidy (Airija) - 25:26

Po septynių etapų bendroje lenktynių įskaitoje pirmaujantis G. Bagdonas artimiausią varžovą ukrainietį Anatolijų Pachtusovą lenkia 32 sekundėmis.

Bendra įskaita:

1. Gediminas Bagdonas (Lietuva) - 27 val. 40 min. 37 sek.
2. Anatolij Pachtusov (Ukraina) - atsilieka 32 sek.
3. Aleksandr Šeydyk (Ukraina) - 1:13
4. Nikolaj Michailov (Bulgarija) - 1:16
5. Peter Williams (D. Britanija) - 1:24
...
148. Brian Geraghty (Airija) - 4:12:07

Ketvirtame lenktynių Vokietijoje etape buvo R. Navardauskas 19-as

Ketvirtame Vokietijoje vykstančių daugiadienių "Bayern-Rundfahrt" dviratininkų lenktynių etape Ramūnas Navardauskas, atstovaujantis "Team Garmin-Cervelo" komandai, finišavo devynioliktas.

Lietuvos dviratininkas 26 km atskiro starto lenktynėse 1 minutę bei 48 sekundes pralaimėjo ketvirto etapo nugalėtojui britui Bradley'iui Wigginsui.

1. Bradley Wiggins (D. Britanija) - 30 min. 08 sek.
2. Fabian Cancellara (Šveicarija) - atsiliko 33 sek.
116. Luc Hagenaars (Olandija) - 5:36

Po ketvirto etapo R. Navardauskas iš 26-os pozicijos pakilo į 22-ą bei lenktynių lyderiu tapusiam britui Geraintui Thomui pralaimi daugiau nei 6 minutes.

1. Geraint Thomas (D. Britanija) - 15:29:36
2. Nicki Sörensen (Danija) - atsilieka 19 sek.

Lenktynių Belgijoje trečią etapą T.Vaitkus baigė 52-as

Belgijoje vykstančių daugiadienių "Tour of Belgium" dviratininkų lenktynių trečiame etape sėkmingiausiai iš keturių lietuvių pasirodė 52-ą vietą užėmęs "Pro Team Astana" ekipos narys Tomas Vaitkus.

Jis 202 km distancijos finiše 11 minučių ir 28 sekundes pralaimėjo trečio etapo nugalėtojui bei lenktynių lyderiui bendroje įskaitoje belgui Philippe'ui Gilbert'ui.

Egidijus Juodvalkis ("Landbouwkrediet") finiše buvo 78-as, Aidis Kruopis ("Landbouwkrediet") - 96-as, o Darijus Džervus ("An Post - Sean Kelly") tenkinosi 113-ia pozicija.

1. Philippe Gilbert (Belgija) - 4 val. 50 min. 47 sek.
2. Greg Van Avermaet (Belgija)
3. Björn Leukemans (Belgija) - tas pats laikas
4. Bert De Waele (Belgija) - atsiliko 7 sek.
149. Kevin Hulsmans (Belgija) - 21:55

Po prologo bei trijų etapų bendrojoje įskaitoje T. Vaitkus tebėra 25-as, o nuo lenktynių lyderio belgo P. Gilbert'o lietuvį skiria 12 minučių bei 12 sekundžių:

1. Philippe Gilbert (Belgija) - 12:57:04
2. Greg Van Avermaet (Belgija) - atsilieka 19 sek.

G.Kaupas klasikinėse lenktynėse Estijoje buvo aštuntas

Tradicinėse klasikinėse "Tartu Grand Prix" dviratininkų lenktynėse aštuntą vietą užėmė "Team Differdange - Magic-Sportfood.de" komandos narys Gediminas Kaupas.

Lietuvos dviratininkas 187 km distancijos finiše 3 minutes bei 26 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui prancūzui Jeanui-Eudesui Demaret'ui:

1. Jean-Eudes Demaret (Prancūzija) - 4 val. 23 min. 03 sek.
2. Rene Mandri (Estija)
3. Jonas Ljungblad (Švedija)
4. Lars Andersson (Švedija)
5. Rein Taaramae (Estija) - tas pats laikas
...
8. Gediminas Kaupas (Lietuva) - atsiliko 3 min. 26 sek.
...
64. Toms Flaksis (Latvija) - 11:31

M.Bernatonis lenktynes Prancūzijoje baigė 71-as

Prancūzijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse "Grand Prix de Plumelec-Morbihan" 71-ą vietą užėmė "Atlas Personal" komandos narys Marius Bernatonis.

Lietuvos dviratininkas 181 km distancijos finiše 2 minutes bei 52 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui prancūzui Sylvainui Georgesui.

Etapo rezultatas:

1. Sylvain Georges (Prancūzija) - 4 val. 32 min. 05 sek.
2. Pierrick Fedrigo (Prancūzija)
3. Jeremie Galland (Prancūzija)
4. Julien Guay (Prancūzija)
5. Julien Simon (Prancūzija) - tas pats laikas
...
71. Marius Bernatonis - atsiliko 2 min. 52 sek.
...
85. Dimitri Champion (Prancūzija) - 10:24

Tarp 28 lenktynių distancijos nebaigusių dviratininkų buvo ir Evaldas Šiškevičius ("Velo-Club La Pomme Marseille").