Be ukrainiečio K. Šleiva užtikrintai nugalėjo du Vengrijos atletus, o finale ant menčių paguldė kroatą Mario Ščepičių.

„Kristupo svoryje susirinko solidi kompanija – tarp septyniolikos šio svorio imtynininkų buvo net keturi pernykščio Europos jaunių čempionato dalyviai“, – pažymėjo šalies kadetų rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.

Dar trys mūsų šalies imtynininkai iškovojo bronzos medalius. Trečiąsias vietas užėmė kaunietis Jonas Paulauskas (46 kg), Romas Fridrikas (85 kg) iš Visagino ir uostamiesčio atletas Mantas Knystautas (100 kg).

Vilnietis Andrius Jurevičius (54 kg) užėmė penktą vietą.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 249 sportininkai iš 14 valstybių.