Atranką laimėjo amerikietis Ryanas Lochte (1:53,39), aplenkęs australą Markusą Roganą (1:53,66) ir brazilą Henrique Rodriguesą (1:53,96).

G.Titenis atrankoje užėmė 17-ą vietą

G. Titenis 200 metrų plaukimo krūtine atrankoje penktadienį užėmė 17-ą vietą ir į finalą nepateko. 21-erių metų anykštėnas distanciją įveikė per 2 minutes 08,03 sek.

Kvalifikacijoje greičiausias buvo vengras Danielis Gyurta (2:04,46), aplenkęs japoną Naoyą Tomitą (2:04,93) ir vokietį Marco Kochą (2:05,00).

Užfiksuotas trečias pasaulio rekordas

Rusijos vyrų rinktinė rekordiniu laiku laimėjo estafetę 4 po 200 m laisvuoju stiliumi. Nikita Lobincevas, Danila Izotovas, Jevgenijus Lagunovas ir Aleksandras Suchorukovas nuotolį nuplaukė per 6 minutes 49,04 sek.

Sidabro medalius estafetėje iškovojo amerikiečiai (6:49,58), o bronza atiteko prancūzams (6:53,05).