Los Andželo maratono nugalėtojos titulą apgynė 49 metų Ukrainos bėgikė Tatjana Pozdniakova. Ji distanciją įveikė per 2 val. 30 min. 17 sek. Antra liko 38 metų rusė Tatjana Titova. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 3 min. 22 sek. Ž. Balčiūnaitė T. Pozdniakovai pralaimėjo 4 min. 24 sek.

Tarp vyrų nugalėjo 26 metų Kenijos bėgikas Davidas Kirui (Deividas Kirujis) - 2 val. 13 min. 41 sek. Beje, Kenijos atstovai užėmė pirmąsias aštuonias vietas.

T. Pozdniakovai ir D. Kirui už pergales atiteko po 25 tūkst. dolerių ir po naują automobilį "Honda Accord EX V-6", kurio vertė - per 25 tūkst. dolerių.

Absoliučioje įskaitoje Ž. Balčiūnaitė užėmė 19-ąją vietą.

Pirmą kartą stambiausių pasaulio maratonų istorijoje moterys startavo 20 min. 30 sek. anksčiau už vyrus. Šis laiko tarpas - ankstesnių Los Andželo maratonų vyrų ir moterų grupių nugalėtojų laiko skirtumų vidurkis. Šį kartą vyrams nepavyko aplenkti moterų. Pirma finišo liniją kirto T. Pozdniakova. Už tai jai atiteko papildoma 50 tūkst. dolerių premija.

19-ajame Los Andželo maratone dalyvavo per 24 tūkst. bėgikų.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.