Daugiausiai medalių – 24 – iškovojo Rusijos sportininkai. Jų kraityje – ir 10 aukščiausios prabos apdovanojimų.

Antrą vietą užėmė Prancūzijos lengvaatlečiai (18 medalių, 8 aukso), trečiąją – D. Britanijos sportininkai (19 medalių, 6 aukso).

Medalių įskaita: (vieta, šalis, auksas, sidabras, bronza, viso medalių)

25.Suomija0011

Taškų už prizines vietas lentelėje, kurioje įvertinamos čempionate užimtos 1-8 vietos, Lietuvos komanda surinko 21 tašką ir tarp 33 taškus gavusių šalių buvo klasifikuota 19-ta.

Be Ž. Balčiūnaitės aukso (8 tšk.), Lietuvos rinktinėje penktąsias vietas užėmė disko metikai Virgilijus Alekna ir Zinaida Sendriūtė (2 po 4 tšk.), šeštoje pozicijoje finišavo daugiakovininkas Darius Draudvila (3 tšk.), septinta buvo ėjikė Kristina Saltanovič (2 tšk.).