Šeštadienį pusfinalyje J. Melzeris 6:4, 6:2 nugalėjo italą Andreasą Seppį, o A. Golubevas iš tolesnės kovos eliminavo korto šeimininką Florianą Mayerį - 7:6 (8:6), 6:4.

Turnyro Slovėnijoje finale kovos Rusijos ir Švedijos atstovės

Slovėnijoje besibaigiančio WTA serijos "Banka Koper Slovenia Open" moterų teniso turnyro vienetų varžybų finale dėl pagrindinio prizo, 37 tūkst. dolerių čekio bei 280 įskaitinių reitingo taškų sekmadienį kovos 23-ejų metų Anna Čakvetadzė iš Rusijos ir 21-erių metų švedė Johanna Larsson.

Pusfinalyje A. Čakvetadzė įveikė 19-metę slovėnę Poloną Hercog 0:6, 6:2, 6:2, o J. Larsson nugalėjo 19-metę rusę Kseniją Pervak 6:2, 1:0. Rusė nebaigė mačo dėl dešino riešo traumos.

Šveicarė tapo pirmąja turnyro Bad Gašteine dalyve

Varžybų antroji raketė šveicarė Timea Bacsinszky pirmoji iškopė į Austrijoje vykstančio WTA serijos turnyro finalą, o jos varžove bus arba prancūzė Alize Cornet, arba vokietė Julia Goerges.

Šeštadienį pusfinalyje T. Bacsinszky trijuose setuose - 1:6, 6:4, 6:3 - privertė pasiduoti austrę Yvonnę Meusburger, o A. Cornet bei Julios Goerges mačas dėl lietaus buvo atidėtas.

Ir šio turnyro čempionei atiteks 37 tūkst. dolerių piniginis prizas bei 280 įskaitinių reitingo taškų.

A.Roddicko nesėkmė turnyro Atlantoje pusfinalyje

Jungtinių Valstijų Atlantos mieste vykstančiame ATP serijos vyrų turnyro antrame pusfinalyje nesėkmę patyrė korto šeimininkas ir varžybų favoritas Andy Roddickas, kuris po dviejų setų kovos pralaimėjo šeštuoju skirstytam tautiečiui Mardy Fishui po dviejų setų kovos 6:7 (5:7), 3:6.

Varžybų finale M. Fishas grumsis su kitu amerikiečiu, antrąja turnyro rakete Johnu Isneriu. J. Isneris kitame pusfinalyje laimėjo prieš Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos 6:3, 6:7 (7:9), 6:3.

Turnyro Atlantoje prizų fondas - 531 tūkst. JAV dolerių.