Panašaus likimo susilaukė ir Vilius Laurinaitis (96 kg). Jo startinė dvikova su bulgaru Huseinu Fetke Huseinu nebuvo rezultatyvi – nei Vilius, nei varžovas kovos metu neatliko taškais įvertintų veiksmų, todėl pergalė burtų valia buvo skirta bulgarui (0:1/1:0/0:1).

Kitoje imtyje pavargęs bulgaras neatlaikė iraniečio Shahabo Mortezos Ghourehjili spaudimo (1:3/1:2) ir „neištraukė“ lietuvio į paguodos etapą.

Trečiadienį pasaulio imtynių jaunimo čempionate kovos dar trys mūsų šalies atletai

Antradienį dar trys mūsų šalies „klasikai“ sužinojo savo varžovus.

Svorio kategorijoje iki 55 kilogramų Ramūnas Dagys pečius surems su portugalu Joao Carvalho. Sėkmės atveju Ramūnas susitiktų su dukart Europos jaunių čempionato nugalėtojo Stepano Maryanyano (Rusija) ir Europos jaunimo čempiono Mindia Culukidzės (Gruzija) poros nugalėtoju.

Šioje svorio kategorijoje jėgas išmėgins 27 atletai.

Eivydo Sekaus (66 kg, 33 dalyviai) varžovas paaiškės po Europos jaunimo čempionato prizininko Timo Baduscho iš Vokietijos ir austro Alwino Geigelio dvikovos.

Sunkiasvoris Marijus Grygelis (120 kg, 26 dalyviai) pirmoje imtyje rungsis su Ihoriu Didyku iš Ukrainos. Pernai Gruzijoje vykusiame Europos jaunimo čempionate šie imtynininkai užėmė penktąsias vietas.