Šeštadienio varžybų rezultatai:

Moterys

200 m

1. Silva Pesackaitė 24,16 sek. (asmeninis rekordas, čempione buvo ir pernai)
2. Agnė Orlauskaitė 24,50
3. Živilė Brokoriūtė 24,61.
Jaunimo čempionė - Ž. Brokoriūtė.

800 m

1. Eglė Balčiūnaitė 2:03,77 min. (Lietuvos čempione šiame nuotolyje stadione tapo pirmą kartą)
2. Natalija Piliušina 2:08,49
3. Viktorija Latyšovičiūtė 2:13,50.
Jaunimo čempionė - V. Latyšovičiūtė.

5000 m

1. Eglė Krištaponytė 16:52,01 (asmeninis rekordas)
2. Vaida Žūsinaitė 17:06,00 (sidabras po keturių prieš tai laimėtų čempionatų)
3. Gytė Norgilienė 17:14,35.
Jaunimo čempionė - Gintarė Smelstoriūtė 21:14,61.

3000 m kl.

1. Evelina Uševaitė 11:34,02 min. (apgynė čempionės titulą)
2. Augustė Labenskytė 11:49,03 (asmeninis rekordas, 9-as rezultatas per visą istoriją)
3. Snežana Dopolskaitė 12:13,50.
Jaunimo čempionė - A. Labenskytė.

400 m b/b.

1. Irma Mačiukaitė 1:00,70 min. (ne tik pagerino asmeninį rekordą, bet ir pralenkė paskutinių dvejų metų čempionę)
2. Kristina Jasinskaitė 1:01,05
3. Svajūnė Lianzbergaitė 1:05,25.
Jaunimo čempionė - I. Mačiukaitė.

Kartis

1. Vitalija Dejeva 3,53 m (čempione tapo trečią kartą)
2. Giedrė Vikniūtė 3,33
3. Sandra Bingelytė 3,23.
Jaunimo čempionė - V. Dejeva.

Trišuolis

1. Jolanta Verseckaitė 13,71 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, laimi antrus metus iš eilės)
2. Jana Nosova 13,22 (Lietuvos 19-mečių rekordas, penktas rezultatas per Lietuvos trišuolio istoriją)
3. Dovilė Dzindzaletaitė 12,80.
Jaunimo čempionė - D. Dzindzaletaitė.

Diskas

1. Zinaida Sendriūtė 58,49 m (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, čempione tapo šeštą kartą)
2. Austra Skujytė 53,89 (asmeninis rekordas, 13-as visų laikų Lietuvos rezultatas)
3. Sabina Banytė 48,62.
Jaunimo čempionė - Ieva Zarankaitė (Utena) 39,91.

Kūjis

1. Margarita Matulevičiūtė 46,83 m
2. Natalija Venckutė 46,36
3. Sandra Mišeikytė 44,82.
Jaunimo čempionė - M. Matulevičiūtė.

4x400 m

1. Vilnius (V. Latyšovičiūtė, R. Batulevičiūtė, A. Ganytė, L. Malkevičiūtė) 3:59,25 min.
2. Šiauliai 4:00,56
3. Alytus 4:01,55.

Vyrai

200 m

1. Egidijus Dilys 21,39 sek.
2. Aivaras Pranckevičius 21,67
3. Ruslanas Fakejevas 21,67.
Jaunimo čempionas - Kostas Skrabulis 22,25 (pusfinalyje - 22,08).

800 m

1. Vitalijus Kozlovas 1:51,54 min. (čempionas trečius metus iš eilės, ketvirtą kartą per visą laiką)
2. Petras Gliebus 1:51,90,
3. Juozas Gliebus 1:52,90.
Jaunimo čempionas - P. Gliebus.

5000 m

1. Tomas Matijošius 14:31,87 min. (2007 ir 2008 metų čempionas)
2. Remigijus Kančys 15:42,29
3. Kęstutis Jankūnas 15:53,12.
Jaunimo čempionas - Šarūnas Mockus 16:25,47.

3000 m kl.

1. Justinas Beržanskis 9:14,45 min. (laimi antrus metus iš eilės)
2. Mindaugas Pukštas 9:15,69
3. Justinas Križinauskas 9:28,24.
Jaunimo čempionas - Andrius Juknevičius 9:57,16.

400 m b/b.

1. Silvestras Guogis 51,52 sek. (pakartojo asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą, apgynė pernai iškovotą čempiono titulą)
2. Artūras Kulnis 52,58
3. Rimvydas Smilgys 54,57.
Jaunimo čempionas - Lukas Ručinskas 57,48.

Kartis

1. Darius Draudvila 4,20 m
2. Arnoldas Stanelis 4,20
3. Irmantas Lianzbergas 4,20.
Jaunimo čempionas - A. Stanelis.

Trišuolis

1. Mantas Dilys 16,21 m (čempionas ketvirtą kartą)
2. Andrius Gricevičius 15,98
3. Darius Aučyna 15,49.
Jaunimo čempionas - Vytautas Skrebė 15,13.

Diskas

1. Aleksas Abromavičius 63,32 m (asmeninis rekordas, trečiasis jo aukso medalis)
2. Andrius Gudžius 60,98
3. Giedrius Šakinis 57,20.

Kūjis

1. Andrius Stankevičius 56,58 m
2. Arvydas Menkevičius 54,82
3. Vytas Gudauskas 47,02.
Jaunimo (6 kg) čempionas - Martynas Šedys 65,66.

4x400 m

1. Panevėžys (S. Kubilius, R. Smilgys, D. Katelė, D. Žalga) 3:18,85 sek. 2. Vilnius 3:19,21
3. Šiauliai 3:23,69.