Moterys

200 m

1.Silva Pesackaitė (Kaunas) 24,56 sek.
2.Sonata Tamošaitytė (Kaunas) 24,69
3.Živilė Brokoriūtė (Klaipėda) 25,14

800 m

1.Natalija Piliušina (Klaipėda) 2:09,07
2.Viktorija Latyšovičiūtė (Vilnius) 2:15,03
3.Banga Balnaitė (Klaipėda) 2:15,23

3000 m

1.Vaida Žūsinaitė (Vilnius) 9:26,96 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, asmeninis rekordas, 15-as rezultatas Lietuvoje per visą istoriją)
2.Gytė Norgilienė (Klaipėda) 10:20,84
3.Gintarė Smelstoriūtė (Vilkaviškis) 12:06,62

3000 m kl. bėgimas.

1.Evelina Uševaitė (Šiauliai) 10:57,78 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
2.Snežana Dopolskaitė (Paberžė) 12:07,75
3.Karina Onufrijeva (Paberžė) 12:16,63

400 m b/b.

1.Kristina Jasinskaitė (Kaunas) 1:01,71
2.Irma Mačiukaitė (Pasvalys) 1:02,72
3.Svajūnė Lianzbergaitė (Šiauliai) 1:06,93

kartis

1.Vitalija Dejeva (Kaunas) 3,60 m (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, Lietuvos 18-mečių rekordas stadionuose)
2.Giedrė Vikniūtė (Kaunas) 3,20
3.Ugnė Liuksaitytė (Kaunas) 3,00

trišuolis

1.Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 13,40
2.Dovilė Dzindzaletaitė (Šiauliai) 13,13 (Lietuvos 16, 17, 18 ir 19 metų rekordai, visų laikų Lietuvos sąrašuose pakilo iš dešimtos į penktą vietą)
3.Asta Daukšaitė (Šiauliai) 12,78

diskas

1.Zinaida Sendriūtė (Skuodas) 57,80
2.Sabina Banytė (Vilnius) 49,39
3.Austra Skujytė (Kaunas) 48,97

kūjis

1.Natalija Venckutė (Klaipėda) 49,74 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
2.Margarita Matulevičiūtė (Marijampolė) 47,52
3.Vaida Kelečiūtė (Kaunas) 44,85

Vyrai

200 m

1.Egidijus Dilys (Kaunas) 21,56 sek.
2.Aivaras Pranckevičius (Kaunas) 21,83
3.Žilvinas Adomavičius 21,86

800 m

1.Vitalij Kozlov (Vilnius) 1:51,78 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
2.Petras Gliebus (Vilnius) 1:51,92
3.Juozas Gliebus (Vilnius) 1:53,22

3000 m

1.Justinas Beržanskis (Šiauliai) 8:31,26 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
2.Remigijus Kančys (Kaunas) 8:44,08
3.Regimantas Tarasevičius (Kaunas) 8:53,76

3000 m kl. bėgimas.

1.Vitalij Gorlukovič (Vilnius) 9:14,18 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
2.Marius Diliūnas (Pakruojis) 9:24,70
3.Justinas Križinauskas (Šiauliai) 9:35,40

400 m b/b.

1.Silvestras Guogis (Vilnius) 52,12
2.Artūras Kulnis (Vilnius) 53,79
3.Rimvydas Smilgys (Pasvalys) 55,62

kartis

1.Saulius Birmanas (Kaunas) 4,60 m
2.Audrius Zimkevičius (Kaunas) 4,40
3.Ernestas Vėsa (Kaunas) 4,20

trišuolis

1.Mantas Dilys (Kaunas) 15,98
2.Andrius Gricevičius (Kaunas) 15,44
3.Vilmantas Motiečius (Šiauliai) 14,88

diskas

1.Aleksas Abromavičius (Vilnius) 60,50
2.Andrius Gudžius (Kaunas) 58,91
3.Giedrius Šakinis (Vilnius) 58,50 (asmeninis rekordas, 15-as rezultatas Lietuvoje per visą istoriją)

kūjis

1.Arvydas Menkevičius (Marijampolė) 57,02 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
2.Martynas Šedys (Marijampolė) 56,30
3.Andrius Stankevičius (Marijampolė) 55,22

Lietuvos daugiakovių čempionate medalius iškovojo:

septynkovė

1.Jana Nosova (Kaunas) 4923 tšk.(geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
2.Sigita Lasavičiūtė (Kaunas) 4485
3.Rūta Moliejūtė (Kaunas) 4242 (jaunimo grupės nugalėtoja).

dešimtkovė

1.Benas Kentra (Kaunas) 7022
2.Evaldas Reinotas (Šiauliai) 6865
3.Egidijus Zaniauskas (Klaipėda) 6439

Jaunimo grupės nugalėtojas su 6590 taškų - Nerijus Rimkevičius
(Šiauliai-Elektrėnai).

LLAF klubų taurę I grupėje iškovojo sporto klubo "COSMA" I komanda (15
255 tšk.), antrojoje vietoje - LKKA sporto klubas "Atletas" (14 449 tšk.), trečiojoje - Vilniaus bėgimo klubas "Vilniaus baltai" (13 887 tšk.).

Antrojoje klubų grupėje stipriausi buvo visuomeninės organizacijos
"Bėgimas" atstovai su 8782 taškais.