Penktąją poziciją užimančių slovakų (3 tšk.) gretose pasižymėjo Tomašas Tataras (41:58) ir Vladimiras Mihalikas (58:01).

Kitame E grupės susitikime Baltarusijos rinktinė kiek netikėtai 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) nugalėjo danus. Po pergalės baltarusiai pakilo į ketvirtąją poziciją, tačiau antradienį greičiausiai juos iš ten išstums tarpusavyje susitinkantys slovakai arba vokiečiai.

Danai net ir po nesėkmės užsitikrino vietą ketvirtfinalyje, mat jau nebenukris žemiau ketvirtos vietos grupėje.

Danijos komanda pirmavo po ankstyvo Larso Ellerio įvarčio (00:38), tačiau Andrejus Stasas rezultatą išlygino (36:31), o Michailas Stefanovičius persvėrė (57:49).

Pirmauja grupėje visus keturis susitikimus laimėjusi planetos čempionė Rusijos (12 tšk.) rinktinė.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

6.Slovakija410037:163

Pirmąją nesėkmę F grupėje patyrė ir lyderės poziciją prarado Šveicarijos (9 tšk.) rinktinė, pirmadienį nelauktai 2:3 (1:3, 0:0, 1:0) nusileidusi Norvegijos (6 tšk.) komandai.

Po įvartį nugalėtojams, kurie išsaugojo nedideles teorines viltis patekti į atkrintamąsias varžybas, pelnė Andresas Bastiansenas (03:55), Larsas Erikas Spetsas (06:53) ir Matsas Zuccarello Aasenas (18:39 min.), o šveicarų gretose pasižymėjo Damienas Brunneris (07:49) ir Julienas Vauclairas (57:49).

Pirmauja F grupėje taip pat 9 taškus turinti Švedijos rinktinė.

Nesėkmę užkirtusią kelią į atkrintamąsias varžybas patyrė Latvijos ledo ritulininkai, rezultatu 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) nusileidę Čekijos rinktinei.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Tomašas Rolinekas (22:21 ir 37:51), vieną – Romanas Červenka (52:51). Latvių gretose santykį švelnino Sergejus Pečura (52:05).

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):