Svorio kategorijoje iki 60 kg abiem rankomis nugalėjo šilutiškis Arūnas Strauka. Sidabro medalį kaire ranka iškovojo Mantvydas Adomaitis (Skuodas), o dešine – kitas Šilutės atstovas Vidas Šilgalis.

Svorio kategorijoje iki 65 kg nepralenkiamas buvo Mindaugas Tarasaitis (Mažeikiai), o sidabro medaliai atiteko Tomui Vyšniauskui iš Šakių bei Tomui Budnikui iš Šilutės.

Svorio kategorijoje iki 70 kg mažeikiškis Giedrius Keršis dešine ranka iškovojo aukso medalį, o kaire – sidabrą. Aukso medaliu čia džiaugėsi ir Paulius Morkūnas (Šilutė), o kitą sidabrinį apdovanojimą pelnė Ernestas Žvirblis (Šilutė).

Svorio kategorijoje iki 75 kg nenugalimas abiem rankom buvo Šarūnas Andriulaitis iš Šakių. Antrąsias vietas užėmė Artūras Atkočaitis (Klaipėda) ir Viktoras Sadauskas (Šilutė).

Svorio kategorijoje iki 80 kg aukso medalius iškovojo Gintaras Morkūnas (Šilutė) ir Žydrūnas Naujokaitis (Šakiai), o abu sidabrinius apdovanojimus atsiėmė Mantas Petrošius iš Šilutės.

Svorio kategorijoje iki 85 kg aukso medaliai atiteko puikią sportinę formą pademonstravusiam klaipėdiečiui Mantui Ašmonui, finale nugalėjusiam sostinės atstovą Šarūną Manarką.

Svorio kategorijoje iki 90 kg čempionu ir kaire, ir dešine rankomis tapo vilnietis Tadas Kairys, finale po atkaklios kovos įveikęs patyrusį ir greitu startu pasižymintį Mantą Česnaką iš Klaipėdos.

Svorio kategorijoje iki 100 kg aukso medalį lenkiant kaire ranka iškovojo Šiaulių komandos sportininkas Dinas Petkus, finale po ilgos kovos įveikęs Vilniaus atstovą Donatą Krikščiūną. Dešine ranka nenugalimas buvo Vladas Kuizinas, nugalėjęs Donatą Gricių iš Klaipėdos

Sunkiausioje kategorijoje (+ 100 kg) triumfavo po aukso ir sidabro medalį pasidaliję broliai Darius ir Modestas Grigaičiai iš Kauno, kuriems šis čempionatas kartu buvo ir geras išbandymas bei pasiruošimo etapas prieš liepos mėnesį Mančesteryje ivyksančias „Arm Wars“ kovas su aukščiausias pozicijas pasaulio reitinge turinčiais rankų lenkimo specialistais iš JAV – šį turnyrą tiesiogiai transliuos „Eurosport“ kanalas, jame taip pat išvysime mūsų sportininkus M. Ašmoną ir Eglę Vaitkutę.

Absoliučioje svorio kategorijoje turnyro čempionu tapo Modestas Grigaitis iš Kauno, kuris finale įveikė M. Ašmoną.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Šilutės atstovai (263 taškai), pranokę Mažeikius (209) bei Klaipėdą (104).