JAV - Danija 1:2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-1), - po pratęsimo

JAV: Keithas Yandle'as (32:03).

Danija: Larsas Elleris (28:52) ir Stefanas Lassenas (62:04).

Vokietija - Suomija 0:1 (0-0, 0-1, 0-0).

Suomija: Jarkko Immonenas (25:18);

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Danija211006:25
2.Suomija210012:43
3.Vokietija201012:22
4.JAV200202:42

B grupėje šveicarai 3:0 (0-0, 1-0, 2-0) įveikė italus, o mūsų kaimynė Latvija pralaimėjo Kanadai 1:6 (0-2, 0-4, 1-0).

Šveicarija - Italija 3:0 (0-0, 1-0, 2-0)

Šveicarija: Thibaut Monnet'as (21:20), Damienas Brunneris (46:39) ir Martinas Plussas (59:44).

Latvija - Kanada 1:6 (0-2, 0-4, 1-0).

Latvija: Georgijus Pujacas (50:25);

Kanada: Johnas Tavaresas (01:59 ir 26:58), Steve'as Stamkosas (18:19), Marcas Giordano (25:30 ir 39:06) ir Steve'as Downie (30:07).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):