Vaikai (gimę 1999-2000 m.)

Šioje amžiaus grupėje lietuviai laimėjo tris aukso medalius.

Nugalėtojais tapo visaginietis Germanas Svirskis (35 kg), panevėžiečiai Lukas Kemėšis (41 kg ) ir Erikas Čerepokas (53 kg). Sidabro medalį iškovojo Šiaulių rajono atletas Martynas Šimavičius (38 kg). Kiek nepasisekė bronzos apdovanojimą pelniusiam panevėžiečiui Matui Indrevičiui (29 kg). Jis pirmavo dvikovoje su vokiečiu, bet padarė klaidą, kurią varžovas išnaudojo.

Jaunučiai (gimę 1996-1997 m.)

Ir šioje amžiaus grupėje trys lietuviai - panevėžietis Kristupas Šleiva (38 kg), klaipėdietis Paulius Galkinas (50 kg) ir Arūnas Tamašauskas (63 kg) - lipo ant aukščiausios nugalėtojų pakylos.

Visaginietis Maratas Akbulatovas (42 kg), kaunietis Titas Kerševičius (46 kg) ir anykštėnas Deividas Ramelis (69 kg) finalo kovose ne daug nusileido varžovams ir užėmė antrąsias vietas.

Bronzos medaliais pasipuošė net penki atletai: panevėžiečiai broliai Danas (42 kg) ir Lukas (50 kg) Revotai ir Aretas Stakėnas (69 kg), klaipėdietis Justas Galkinas (46 kg) ir Šiaulių rajono atletas Simonas Vrublevskis (54 kg).

Jauniai (gimę 1994-1995 m.)

Čempionais tapo Simonas Ryliškis (42 kg), Gytis Sabutis (54 kg, LOSC-Tauragės rajonas), visaginiečiai Aleksandras Mialikovas (63 kg) ir Romas Fridrikas (76 kg) ir klaipėdietis Matas Knystautas (85 kg).

Sidabro medaliai atiteko: Šiaulių rajono imtynininkams Sauliui Klabiui (42 kg) ir Andriui Pančenkai (85 kg), kauniečiams Eividui Stankevičiui (69 kg) ir Norbertui Marmai (76 kg) bei vilniečiui Andriui Jurevičiui (50 kg).

Bronzos medalius iškovojo: panevėžietis Domas Juknevičius (50 kg), Brendonas Kuodis (52 kg, LOSC-Anykščių rajonas), anykštėnas Deividas Lazickas (58 kg), Šiaulių rajono atletas Dovydas Kriaučiūnas (63 kg), visaginietis Ilja Agekianas (69 kg) ir Marius Knystautas (85 kg, Klaipėda).

Be mūsų šalies atletų varžybose kovojo sportininkai iš Ukrainos, Vokietijos, Latvijos bei Rusijos, viso - 180 imtynininkų.