Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionato prizininkai:

Svorio kategorija iki 50 kg


1. Rūtenis Uginčius (Klaipėda);
2. Vytautas Ramšas (Klaipėda);
3. Domas Juknevičius (Panevežys);
3. Gediminas Kuodis (Anykščiai).

55 kg


1. Ramūnas Dagys (Vilnius - Anykščiai);
2. Gytis Daugirdas (Šiaulių raj.);
3. Kęstutis Radavičius (Kaunas);
3. Orestas Sabutis (Tauragė.)

60 kg


1. Svajūnas Adomaitis (Vilnius - Tauragė);
2. Anton Audickas (Vilnius - Panevėžys);
3. Daimondas Stankaitis (Joniškis);
3. Olegas Lavrujanecas (Vilnius - Visaginas).

66 kg


1. Edgaras Venckaitis (Vilnius - Tauragė);
2. Povilas Žukauskas (Šiauliai);
3. Aleksejus Djakonovas (Vilnius - Visaginas);
3. Linas Šilinis (Anykščiai).

76 kg


1. Aleksandras Kazakevičius (Vilnius);
2. Eivydas Sekus (Vilnius - Šiaulių raj.);
3. Valdemaras Venckaitis (Vilnius - Tauragė);
3. Mantas Grabauskas (Šiauliai - Šiaulių raj.).

84 kg


1. Vladislavas Lukoševičius (Vilnius);
2. Erikas Meškuniecas (Vilnius);
3. Gintaras Pateriabas (Vilnius - Visaginas);
3. Julius Matuzevičius (Vilnius - Joniškis).

96 kg


1. Artūras Jankauskas (Klaipėda);
2. Laimutis Adomaitis (Vilnius - Joniškis);
3. Vilius Laurinaitis (Vilnius - Joniškis);
3. Sigitas Gikaras (Klaipėda).

120 kg


1. Mindaugas Mizgaitis (Vilnius);
2. Marijus Grygelis (Vilnius - Šiaulių raj.);
3. Antonas Misinas (Klaipėda);
3. Mantas Pakėnas (Klaipėda).

Laisvosios imtynės:

55 kg


1. Šarūnas Jurčys (Kelmė);
2. Titas Grišius (Raseiniai);
3. Laimonas Mockus (Raseiniai);
3. Nikita Rancevas (Vilnius).

60 kg


1. Vytas Čiumakovas (Klaipėda);
2. Paulius Zaicevas (Klaipėda);
3. Aušvydas Gečas (Šiauliai);
3. Egidijus Skinkys (Vilkaviškis);

66 kg


1. Artiomas Chaldejevas (Klaipėda);
2. Arnas Draugelis (Klaipėda – Vilkaviškis);
3. Liutauras Valantinas (Kelmė);
3. Tomas Musteikis (Kaunas).

74 kg


1. Valdas Visagorskis (Klaipėda);
2. Vitalijus Tavgenas (Kaunas);
3. Tautvydas Bajoras (Kaunas);
3. Edvinas Sidaravičius (Vilkaviškis).

84 kg


1. Edgaras Votechovskis (Klaipėda);
2. Giedrius Morkis (Radviliškis);
3. Mindaugas Jurkynas (Vilkaviškis);
3. Darius Antanauskas (Klaipėda).

96 kg


1. Jevgenijus Stramousas (Klaipėda);
2. Justinas Kvietelaitis (Radviliškis);
3. Nerijus Rimkus (Kaunas).

120 kg


1. Simas Norkus (Šiauliai);
2. Jonas Rudavičius (Pagėgiai);
3. Linas Povilaitis (Kaunas).

Moterų imtynės

48 kg


1. Vaida Puidaitė (Kaunas – Vilkaviškis);
2. Kristina Domikaitytė (Šiauliai – Anykščiai);
3. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai).

54 kg


1. Sima Žiogaitė (Anykščiai – Šiaulių raj.);
2. Justina Aldusevičiūtė (Anykščiai);
3. Eglė Žukauskaitė (Šiauliai);
3. Deimantė Butavičiūtė (Šiauliai.

60 kg


1. Aistė Balčiūnaitė (Šiauliai);
2. Giedrė Visockytė (Raseiniai);
3. Danutė Domikaitytė (Šiauliai – Anykščiai);
3. Rasa Rutkauskaitė (Šiaulių raj.).

66 kg


1. Indrė Bubelytė (Šiauliai – Anykščiai);
2. Viktorija Belovaitė (Anykščiai);
3. Monika Streckytė (Šiauliai).

72 kg


1. Giedrė Blekaitytė (Šiauliai);
2. Toma Kukuškinaitė (Šiauliai);
3. Teresė Žvingilaitė (Šiauliai).