Jaunių amžiaus grupė (1993-1995 m. g.)

Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai Brendonas Kuodis (50 kg, Vilnius-Anykščių rajonas, tr. Olegas Antoščenkovas, Arvydas Krikščiūnas), Gytis Sabutis (54 kg, Vilnius-Tauragės rajonas, tr. Olegas Antoščenkovas, Jonas Sabutis), Vladimiro Audicko auklėtinis Kristupas Šleiva (38 kg) iš Panevėžio ir Simonas Ryliškis (Kaunas, tr. Saulius Liaugminas) buvo nesustabdomi – savo atakomis triuškino ledines šiauriečių tvirtoves.

Bronzos medalius iškovojo Rytis Keršys (63 kg, Joniškio rajonas, tr. Rytis Keršys) ir Tulgaudas Dankis (76 kg, LOSC, Vilnius-Šiaulių rajonas, tr. Olegas Antoščenkovas, Alvydas Tilenis).

Jaunimo amžiaus grupėje (1990-1992 m. g.)

Ramūnas Dagys (55 kg, Vilnius-Anykščių rajonas, tr. Olegas Antoščenkovas, Arvydas Krikščiūnas) ir Marijus Grygelis (120 kg, Vilnius-Šiaulių rajonas, tr. Olegas Antoščenkovas, Alvydas Tilenis) iškovojo aukso medalius. Šie jaunuoliai kruopščiai ruošiasi Europos bei pasaulio jaunimo čempionatams, todėl tokie startai jiems atstojo kontrolinius normatyvus.

Sidabro medalius laimėjo Dalius Adomaitis (60 kg, Joniškio rajonas, tr. Rytis Keršys), broliai Artūras Sekus (66 kg, LOSC, Vilnius-Šiaulių rajonas, tr. Olegas Antoščenkovas, Valdas Jasotis) ir Eivydas Sekus (74 kg, LOSC, Vilnius-Šiaulių rajonas, tr. Olegas Antoščenkovas, Valdas Jasotis).

Suaugusiujų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 84 kg A. Talpaso prizą laimėjo Julius Matuzevičius (Vilnius-Joniškio rajonas, tr. Olegas Antoščenkovas, Vladimiras Audickas). Bronzos medalis atiteko Andriui Putnai (Vilnius - Joniškio rajonas, tr. Ruslanas Vartanovas, Vladimiras Audickas).

G. Sabutis, R. Dagys, J. Matuzevičius ir M. Grygelis šį turnyrą laimėjo antrus metus iš eilės.

Varžybose dalyvavo 87 atletai iš Estijos, Norvegijos, Latvijos, Švedijos, Suomijos ir Lietuvos.