Vos 0,65 sek. J.Šuklinui pritrūko iki antrojo medalio. Būtent tiek pasaulio čempionas poroje su Kirilu Prochorovu pralaimėjo bronzos medalius iškovojusiems Baltarusijos kanojininkams, kurie dviviete 500 metrų įveikė per 1 min. 44,432 sek.

Pasaulio čempionato auksą šioje rungtyje iškovojo Rusijos (1:42,711) sportininkai, daugiau nei sekunde aplenkę Kubos (1:42:803) ekipą.

Dviviečių baidarių 500 m nuotolio finale Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas sugaišo 1 min. 33,759 sek. ir užėmė šeštąją vietą.

Iki bronzos medalių, kuriais pasipuošė Danijos irkluotojai, lietuviams pritrūko vos 1,665 sek..

Pasaulio čempionais šioje distancijoje tapo Vengrijos (1:31:486) duetas, tik 0,181 sek. aplenkęs Vokietijos dvivietę baidarę.