Net tris asmenines pergales iškovojo šalies moterų treko rinktinės lyderė Simona Krupeckaitė, laimėjusi hito, sprinto, keirino ir kartu su Vilija Sereikaite komandinio sprinto varžybas.

S. Krupeckaitė tvirtino, kad jai šis čempionatas Panevėžyje buvo tarsi pagrindinė treniruotė prieš ateinantį savaitgalį Mančesteryje (Anglija) prasidedančias pasaulio taurės varžybas.

"Žinoma, gerai yra pasiimti tuos medalius. Nemanau, kad šiuo metu kas nors Lietuvoje galėtų juos iš manęs atimti. Aš savo pavyzdžiu užkrečiu daug mergaičių ir moterų, kurios galbūt panorės ateiti į sprinto rungtis ir sudaryti man konkurenciją", - "Panevėžio rytui" sakė S. Krupeckaitė.

Be komandinio sprinto varžybų V. Sereikaitė dar laimėjo 3 km asmenines bei 3 km persekiojimo lenktynes kartu su Aušrine Trebaite ir Vaida Pikauskaite.

Dar vieną rungtį - skrečą - laimėjo A. Trebaitė.

Trijose asmeninėse vyrų čempionato rungtyse aukso medalius iškovojo svečiai. Rusas Viktoras Manankovas laimėjo 4 km individualias persekiojimo lenktynes ir skrečo rungtį, o suomis Risto Aaltio buvo greičiausias keirino varžybose.

Kitose rungtynes pergales šventė Lietuvos treko meistrai - Ramūnas Navardauskas (hitas), Gediminas Petrauskas (sprintas) ir Gediminas Bagdonas (grupinės lenktynės dėl taškų).

Be to Aurimas Varna, Povilas Steponavičius ir Ramūnas Navardauskas buvo greičiausi komandinėse sprinto varžybose, o su kvartete su Gediminu Bagdonu buvo nenugalimi 4 km komandinėse persekiojimo lenktynėse.

Atvirojo Lietuvos dviračių treko čempionato nugalėtojai ir prizininkai:

moterys

hitas 500 m


1. Simona Krupeckaitė (Panevėžys) 34,741 sek.
2. Vilija Sereikaitė (Panevėžys) 35,648
3. Gintarė Gaivenytė (Panevėžys) 36,539

sprintas


1. Simona Krupeckaitė (Panevėžys) 12,105 ir 12,612
2. Vilija Sereikaitė (Panevėžys)
3. Gintarė Gaivenytė (Panevėžys)

komandinės sprinto varžybos


1. Panevėžys (Simona Krupeckaitė, Vilija Sereikaitė)
2. Panevėžys (Gintarė Gaivenytė, Vaida Pikauskaitė)
3. Panevėžys-Čekija (Aušrinė Trebaitė, Lada Kozlikova)

skrečas (40 ratų, 10 km)


1. Aušrinė Trebaitė (Panevėžys)
2. Lada Kozlikova (Čekija)
3. Vaida Pikauskaitė (Panevėžys)

3 km individualios persekiojimo lenktynės


1. Vilija Sereikaitė (Panevėžys) 3:39,636
2. Aušrinė Trebaitė (Panevėžys) 3:47,080
3. Vaida Pikauskaitė (Panevėžys) 3:53,162

3 km komandinės persekiojimo lenktynės

1. Panevėžys (Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė, Vaida Pikauskaitė)

2. Vilnius-Panevėžys (Katažyna Sosna, Svetlana Pauliukaitė, Aleksandra Sošenko)

3. Kaunas (Neringa Bukauskaitė, Greta Bakšytė, Viktorija Rutkauskaitė)

keirinas


1. Simona Krupeckaitė (Panevėžys)
2. Gintarė Gaivenytė (Panevėžys)
3. Rūta Deveikaitė (Panevėžys)

grupinės lenktynės dėl taškų


1. Aušrinė Trebaitė (Panevėžys)65 tšk.
2. Lada Kozlikova (Čekija) 61
3. Katažyna Sosna (Vilnius) 47

vyrai

hitas, 1000 m


1. Ramūnas Navardauskas (Klaipėda) 1:05,621
2. Gediminas Bagdonas 1:05,878
3. Gediminas Petrauskas (Panevėžys) 1:06,769

4 km individualios persekiojimo lenktynės


1. Viktor Manankov (Rusija)4:35,280
2. Gediminas Bagdonas 4:39,815

3. Ramūnas Navardauskas (Klaipėda)

skrečas (40 ratų, 10 km)


1. Viktor Manankov (Rusija)
2. Simas Kondrotas (Klaipėda)
3. Darijus Džervus (Klaipėda)

sprintas


1. Gediminas Petrauskas (Panevėžys) 12,266 ir 12,399
2. Eerik Idarand (Estija)
3. Risto Aaltio (Suomija)

komandinės sprinto varžybos


1. Panevėžys-Klaipėda 50,940
(Aurimas Varna, Povilas Steponavičius, Ramūnas Navardauskas)
2. Klaipėda 51,071
(Arnoldas Laurišas, Darijus Džervus, Marius Gadliauskas)
3. Latvija-Estija-Suomija 51,896
(Martins Jirgensons, Eerik Idarand, Aaltio Risto)

4 km komandinės persekiojimo lenktynės

1. Panevėžys-Klaipėda (Povilas Steponavičius, Aurimas Varna, Gediminas Bagdonas, Ramūnas Navardauskas)

2. Klaipėda Arnoldas Laurišonis, Marijus Gadliauskas, Darijus Džervus, Gediminas Švedas)

3. Vilnius-LOSC (Paulius Šiškevičius, Arnoldas Valiauga, Žydrūnas Savickas, Justas Klimavičius)

keirinas


1. Risto Aaltio (Suomija)
2. Eerik Idarand (Estija)
3. Donatas Šervytis (Kaunas)

Grupinės lenktynės dėl taškų


1. Gediminas Bagdonas 80 tšk.
2. Viktor Manankov (Rusija) 76
3. Sergej Sakavec (Baltarusija) 63