Po D. Kulevičiaus įvarčio antrajame kėlinyje (26:28) šeimininkai pirmavo 2:0.

Darius Lelėnas šio susitikimo baudinių serijoje buvo netikslus.

Kitose rungtynėse "HK Brest" ekipa namuose 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) nusileido Žlobino "Metalurg" ekipai, kurioje atsarginiu vartininku buvo Arūnas Aleinikovas.

Šiame susitikime D. Lelėnas atliko rezultatyvų perdavimą ir "uždirbo" 2 baudos minutes, o D. Kulevičius taip pat "atsėdėjo" 2 baudos minutes.

Pirmąsias pirmenybių rungtynes "Metalurg" komanda išvykoje 4:5 (2:1, 1:2, 1:2) pralaimėjo Gardino "Neman" ledo ritulininkams, o A. Aleinikovas vėl buvo atsarginiu.

Po dviejų turų Žlobino "Metalurg" ekipa su 3 taškais yra penkta, o 1 tašką iškovojęs "HK Brest" klubas užima dvyliktą vietą.

Keturiolikos komandų turnyre pirmauja po dvi pergales iškovojusios Soligorsko "Šachtior" ir Gardino "Neman" (po 6 tšk.) komandos.