Bendroje įskaitoje tarp 39-ių startavusių metikių Lietuvos atstovė liko 31-a.

Pirmuoju mėginimu jos mestas diskas skriejo 52,85 m, o trečiasis buvo neįskaitytas.

Atrankos normatyvą – 61,50 m – įvykdė 10 sportininkių, o dar dvi į finalą pateko pagal geriausius rezultatus. Aukščiausią rezultatą atrankoje pasiekė kinė Xuejun Ma, diską numetusi 63,38 metro.

Į finalą nepateko paskutinių dviejų pasaulio čempionatų nugalėtoja 41-erių vokietė Franka Dietzch, kurios pirmieji du metimai nebuvo įskaityti, o trečiuoju diskas skriejo 58,44 metro.

B grupės rezultatai: (vieta, sportininkė, šalis, rezultatas, atskirtos sportininkės įvykdė atrankos normatyvą)

1. Aimin Song (Kinija) 62,80 m
2. Dani Samuels (Australija) 62,67
3. Zaneta Glanc (Lenkija) 62,43
4. Natalija Sadova (Rusija) 61,94
5. Melina Robert-Michon (Prancūzija) 61,53
------------------------
6. Aretha Thurmond (JAV) 61,08
7. Shaoyang Xu (Kinija) 61,02
8. Yarisley Collado (Kuba) 60,37
9. Seema Antil (Indija) 59,85
10.Vera Pospisilova-Cechlova (Čekija) 59,52
11.Joanna Wisniewska (Lenkija) 58,85
12.Franka Dietzch (Vokietija) 58,44
13.Vera Begič (Kroatija) 58,25
14.Anna Soderberg (Švedija) 57,92
15.Rocio Comba (Argentina) 54,69
16.Zinaida Sendriūtė (Lietuva) 54,55
17.Wen-Hua Li (Taivanas) 53,88
18.Kazai Suzanne Kragbe (Dramblio Kaulo Krantas) 53,84
19.Tereapii Tapoki (Kuko salos) 45,29
20.Iryna Jatčenko (Baltarusija) neatliko nė vieno sėkmingo metimo.

A grupės rezultatai:

1. Xuejun Ma (Kinija) 63,38
2. Yarelis Barrios (Kuba) 62,19
3. Sandra Perkovič (Kroatija) 62,16
4. Nicoleta Grasu (Rumunija) 61,78
5. Nadine Müller (Vokietija) 61,63
---------------------------
6. Stephanie Brown Trafton (JAV) 61,23
7. Elizna Naude (PAR) 59,67
8. Wioletta Potepa (Lenkija) 59,54
9. Dragana Tomaševic (Serbija) 59,38
10.Svetlana Ivanova-Saykina (Rusija) 59,31
11.Becky Breisch (JAV) 58,50
12.Yania Ferrales (Kuba) 58,24
13.Kateryna Karsak (Ukraina) 56,79
14.Krishna Poonia (Indija) 56,75
15.Elisângela Adriano (Brazilija) 55,75
16.Sofia Larsson (Švedija) 54,28
17.Olena Antonova (Ukraina) 54,28
18.Venera Getova (Bulgarija) 53,33
19.Ellina Zvereva (Baltarusija) neatliko nė vieno sėkmingo metimo.

Finale dalyvaus:

1. Xuejun Ma (Kinija) 63,38
2. Aimin Song (Kinija) 62,80 m
3. Dani Samuels (Australija) 62,67
4. Zaneta Glanc (Lenkija) 62,43
5. Yarelis Barrios (Kuba) 62,19
6. Sandra Perkovič (Kroatija) 62,16
7. Natalija Sadova (Rusija) 61,94
8. Nicoleta Grasu (Rumunija) 61,78
9. Nadine Müller (Vokietija) 61,63
10.Melina Robert-Michon (Prancūzija) 61,53
11.Stephanie Brown Trafton (JAV) 61,23
12. Aretha Thurmond (JAV) 61,08

Trečiadienį vakare vyks vyrų disko metimo finalas. 21.10 Lietuvos laiku prasidėsiančiose varžybose dalyvaus Virgilijus Alekna.