Į rugpjūčio 15-24 dienomis Vokietijos sostinėje vyksiančias planetos pirmenybes važiuos:

Virgilijus Alekna (diskas),
Austra Skujytė (rutulys),
Živilė Balčiūnaitė (maratonas),
Kristina Saltanovič (20 km ėjimas),
Brigita Virbalytė (20 km ėjimas),
Vilius Mikelionis (20 km ėjimas),
Donatas Škarnulis (50 km ėjimas),
Tadas Šuškevičius (50 km ėjimas),
Irina Krakoviak (800 m, 1500 m),
Sonata Tamošaitytė (100 m b/b),
Ieva Jakubaitytė (ietis),
Tomas Intas (ietis),
Zinaida Sendriūtė (diskas),
Remalda Kergytė (maratonas),
Mantas Dilys (trišuolis).

Sekmadienį Lietuvos čempionato nugalėtojomis moterų varžybose tapo:

200 m bėgimas: Silva Pesackaitė (Kaunas, Pasvalys) 24,23 sek.
800 m bėgimas: Irina Krakoviak (Vilnius) 2:05,12 min.
5000 m bėgimas: Vaida Žūsinaitė (Vilnius, Alytus) 16:45,88 min.
3000 m kliūtinis bėgimas: Evelina Uševaitė (Šiauliai) 11:07,76 min.
400 m barjerins bėgimas: Kristina Jasinskaitė (Panevėžys) 1:01,90 min.
Šuolis su kartimi: Vitalija Dejeva (Kaunas) 3,40 m
Trišuolis: Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 13,72 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, antras rezultatas per visą istoriją.)
Disko metimas: Austra Skujytė (Kaunas) 50,50 m
Kūjo metimas: Vaida Kelečiūtė (Kaunas) 49,03 sek.
4x400 m estafetės bėgimas: Kauno „Viltis“ 3:58,76 min.

Sekmadienį Lietuvos čempionato nugalėtojais vyrų varžybose tapo:

200 m bėgimas: Rytis Sakalauskas (Kaunas) 21,07 sek.
(geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, ketvirtas rezultatas per visą istoriją)
800 m bėgimas: Vitalijus Kozlovas (Vilnius) 1:51,00 min.
5000 m bėgimas: Robertas Geralavičius (Kaišiadorys) 14:45,78 min.
3000 m kliūtinis bėgimas: Justinas Beržanskis (Šiauliai) 9:23,12 min.
400 m barjerinis bėgimas: Silvestras Guogis (Vilnius) 52,20 sek.
Šuoliai su kartimi: Audrius Zimkevičius (Kaunas) 4,00 m.
Trišuolis: Mantas Dilys (Kaunas) 16,68 m (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, įvykdė pasaulio čempionato Berlyne B normatyvą)
Disko metimas: Virgilijus Alekna (Vilnius) 68,44 m.
Kūjo metimas: Tomas Burkas (Panevėžys) 57,29 m (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
4x400 m estafetės bėgimas: Kauno „Atletas“ 3:19,33 min.